logo

28 Ağustos 2018

Aday olmayacağım

Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, seçimli olağanüstü genel kurulun 15 Eylül’de, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 22 Eylül’de yapılacağını belirterek, “Ben aday olmayacağım” dedi.

Antalyaspor Kulübü Derneği yönetimi seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldı. Hasan Subaşı Tesisleri’nde dernek başkanı Nafız Tanır yönetiminde bir araya gelip toplantı yapan dernek üyeleri, daha sonra basın açıklaması yaptı. Tanır, Antalyaspor Kulübü Derneği olarak 2016 Haziran’da göreve başladıklarını ve bugün yaptıkları toplantıda 15 Eylül’de seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını söyledi. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde seçimli genel kurulun 22 Eylül’de saat 10.00’da yapılacağını aktaran Tanır, “Antalyaspor A.Ş. yönetimi olağanüstü seçimli genel kurul kararı aldı. Biz de Antalyaspor’un geleceğini ve yarınlarını düşünerek genel kurul kararı aldık. Kulüp derneğini genel kurulun iradesine bırakıyoruz. Genel kurul iradesi yeni yönetimi seçsin, bu yönetim de Antalyaspor geleceği ile ilgili karara imza atsın. En büyük organ genel kuruldur. Biz de genel kurulun takdirine gidiyoruz” dedi.

Seçimin Antalyaspor için hayırlı olmasını dileyen Tanır, “Ben aday olmayacağım. Genel kurula katılma hakkı bulunan üye sayımız 283. Genel kurula katılmak isteyen bütün üyelerimizin genel aidat borcu vecibelerini yerine getirmelerini isteyeceğiz. Genel kurula katılımın yoğun olacağını düşünüyoruz. Genel kurulu AKM Perge Salonu’nda planlıyoruz” diye konuştu. gazetebir

Share
#

SENDE YORUM YAZ