logo

Antalyaspor Başkanı Bulut’tan Eto’o yorumu.. Bizi en zor zamanımızda bıraktı

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, Atiker Konyaspor maçında taraftarın, Samuel Eto’o’ya gösterdiği protestoyla ilgili, “Bu taraftarın bir tepkisiydi. Bizim en zor zamanımızda Eto’o bizi bırakıp gittiği için taraftarımızın tepkisi oldu. Bu da gayet normal bir durum. Kalan 28 tane futbolcumuzu her fırsatta dile getiriyorum. Hepsini kutluyorum. En zor zamanımızda bile kaldılar. Eto’o, kaptan olmasına rağmen gemiyi erken terk ederek gitti. Seyirci de bu anlamda kendisine tepki gösterdi” dedi.
Antalyaspor, Süper Lig’in 29. haftasında sahasında Atiker Konyaspor ile golsüz berabere kaldı. Maçın en çok konuşulan olayı ise kırmızı-beyazlı takımın taraftarlarının Atiker Konyaspor’a transfer olan dünyaca ünlü yıldız Samuel Eto’o’ya gösterdikleri tepki oldu. Taraftarlar, Eto’o’nun resminin olduğu sahte dolarları ısınmaya çıkan oyuncuya fırlattı ve maç esnasında ayağına her top değdiğinde ıslıkladı. Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, “Bu, taraftarın bir tepkisiydi. Bizim en zor zamanımızda Eto’o bizi bırakıp gittiği için taraftarımızın tepkisi oldu. Bu da gayet normal bir durum. Eto’o, kaptan olmasına rağmen gemiyi erken terk ederek gitti. Seyirci de bu anlamda kendisine tepki gösterdi” şeklinde konuştu.

“ATİKER KONYASPOR MAÇI 6 PUANLIK BİR MAÇTI”
Atiker Konyaspor maçının 6 puanlık maç olduğunu söyleyen Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, “6 puanlık bir maçtı bizim için, ben özellikle taraftarlarımızı kutluyorum. O sıcağa rağmen hiç ara vermeden takımımızı desteklediler. Şehir maç öncesi ve maç sırasında kenetlendi. Bir puan aldık, buna da Allah bereket versin diyoruz” dedi.

“ETO’O, KAPTAN OLMASINA RAĞMEN GEMİYİ ERKEN TERK EDEREK GİTTİ”
Antalyaspor taraftarlarının Eto’o protestosuna ilişkin ise Bulut, “Bu, taraftarın bir tepkisiydi. Bizim en zor zamanımızda Eto’o bizi bırakıp gittiği için taraftarımızın tepkisi oldu. Bu da gayet normal bir durum. Kalan 28 tane futbolcumuzu her fırsatta dile getiriyorum. Hepsini kutluyorum. En zor zamanımızda bile kaldılar. Eto’o, kaptan olmasına rağmen gemiyi erken terk ederek gitti. Seyirci de bu anlamda kendisine tepki gösterdi” şeklinde konuştu.

“ÖYLE BİR ŞEY OLSAYDI, AYNI GÜN ORTAYA ÇIKARDI”
Hafta içerisinde oyuncuların alacaklarını almadıkları gerekçesiyle antrenmana çıkmadıkları iddialarına Başkan Cihan Bulut, şu cevabı verdi:
“Yok öyle bir şey. Futbolcular bir gün salonda çalıştılar. Hatta salonda çalıştıklarında ben de yanlarındaydım. Çok iyi konuştuk ve sohbet ettiler. Hatta futbolcular geldi, Asbaşkanımız Şefik Öz’ün doğum günü vardı. Pasta keserek, şakalaştık. Atiker Konyaspor maçı öncesi takımın havasını bozmak isteyen bir grubun çıkardığı dedikodular bunlar. Öyle bir şey olsaydı aynı gün ortaya çıkardı.”

“BİZ LİGİ ORTALARDA BİTİREN, İYİ YERDE BİTİREN BİR TAKIM OLACAĞIZ”
Ligde kalan 5 maçta ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Bulut, “Benim bütün futbolcu kardeşlerime güvenim sonsuz. En zor günümüzde bile bizi yalnız bırakmadılar. Kalan maçlarda ellerinden geldikleri kadar çıkıp oynayacaklar. Her maç bizim için 3 puan ve altın değerinde olacak. Biz kümede kalmak için mücadele veren bir takım olmayacağız. Biz ligi ortalarda bitiren, iyi yerde bitiren bir takım olacağız” diye konuştu.
Ligin 30. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacakları maçtan puan ya da puanlar almak istediklerini belirten Bulut, çıkıp futbollarını oynayacaklarını ve iyi mücadele vermek istediklerini ifade etti.fotomac

Share
#

SENDE YORUM YAZ