logo

14 Ağustos 2018

Antalyaspor’a şimdi daha çok sahip çıkmalıyız

Hayatta en kolay iş eleştirmek, konumuz tabi ki Antalyaspor..

Sezona dün itibariyle Kayserispor deplasmanında aldığımız 2-0 yenilgi ile başladık..

Teknik Direktör Bülent Korkmaz’a bir parantez açmak istiyorum..

İlk on bir tercihlerine saygı duyuyoruz çünkü saha içinde patron kendisi. Ancak oyuncu seçimlerinde bana göre biraz daha tecrübeli futbolcuları kullansaydı iyi olacaktı.. Bir de Bülent Korkmaz, saha kenarında maçın hakemleriyle çokca karşı karşıya geldi.. Bana göre hocanın hakemlerle uğraşmaması lazım, takımın oynadığı futbola daha çok ilgi gösterirse daha iyi olur düşüncesindeyim..

Şimdi önümüzde çok önemli bir Konyaspor maçı var.. Camia olarak bu maça kilitlenmeliyiz..
Taraftarı, futbolcusu, yönetimi ve basını ile öyle görülüyor ki bu sezon hepimiz için zor geçecek.. Şuan ki mevcut yönetim geçmiş yönetimlerden enkaz devralmış almış durumda.. Eski Başkanlardan Gültekin Gencer ve Ali Şafak Öztürk döneminin iki ismi futbolcu Giray Kaçar ve Teknik Direktör Rıza Çalımbay, döneminde ödenmeyen paralar yüzünden lisans çıkaramadı.. Gerek Gencer gerekse Ali Şafak Öztürk bu paraları ödeseydi şuan Cissoko ve Serdar Özkan, Kayserispor maçında sahada yerini alırdı.. Şimdi geçmişten gelen 400 Bin EURO para yatırılırsa lisans çıkarılacak aksi halde Konyaspor maçında da aynı kaos yaşanmaya devam edilecek.. Bana göre bu paranın yatırılacağını düşünüyorum..

Evet sezona yenilgi ile başladık.. Hatta bizim dışımızda sezona kötü başlayan takımlar oldu, hemde hiç beklemediğimiz takımlar.. İşte bu tabloya baktığımız zaman kimse karamsar olmasın.. Daha ligin ilk haftası zamanla taşlar yerine oturacaktır.. Şimdi bizim yapmamız gereken Cumartesi günü kendi sahamızda oynayacağımız Konyaspor maçına camia olarak takımımızı iyi hazırlamalıyız.. Tribün gruplarının birleşmesi inşallah hayırlı olur.. Yıllardır söylediğimiz birleşsinler noktasında atılan adım Konyaspor maçı öncesi önemli bir olay..

Son olarak şimdi Antalyaspor’un daha çok desteğe ihtiyacı var.. Haydi hep birlikte Cumartesi günü Konyaspor maçında tribünleri dolduralım ve takımımıza destek olalım.. Şimdi birlik olma zamanı şimdi var olma zamanı..

Share
#

SENDE YORUM YAZ