logo

Antalyasporlu Futbolcu Galatasaray’a Mı Gidiyor?

Yılan hikayesine dönen Beşiktaş-Eto'o flörtüne Galatasaray da dahil oldu. Sarı-kırmızılı takımın Kamerunlu dünya yıldızını kadrosuna dahil etmek için harekete geçtiği öğrenildi.
Antalyaspor'un Kamerunlu futbolcusu Samuel Eto'o'nun Beşiktaş ile olan flörtü, bu transfer sezonunun en çok konuşulan konularından biri oldu. Beşiktaş ile Antalyaspor yönetimlerinin arasını da açan bu girişim mutlu sonla noktalanmamıştı. Eto'o'nun transferinde yetki belgesini elinde bulundurduğunu açıklayan menajer Metin Korkmaz ise önceki gün Beşiktaş'ın Eto'o ile ilgili kapıyı kapatmadığını açıklamıştı.

GALATASARAY DA DEVREDE
Dün yeni bir gelişme daha yaşandı. Samuel Eto'o'ya Galatasaray'ın da talip olduğu öğrenildi. Sarı-kırmızılı yöneticilerin, takımda eksikliği hissedilen bir santrfor için harekete geçtiği, Eto'o'nun da listenin ilk sırasında yer aldığı belirlendi. Geçen sene Türkiye'deki performansı ortada olan Eto'o'yu transfer edip macera aramak istemeyen Galatasaray'ın menajerler aracılığıyla nabız yokladığı belirtiliyor.

ROTASINI FLORYA'YA ÇEVÜRDÜ
Galatasaray'ın Eto'o'ya yıllık 2.5 milyon euro vermeye hazır olduğu, bonuslarla bu rakamın 3 milyon euro'ya çıkabileceği belirtiliyor. Antalyaspor'a ise futbolcu takası ve bir miktar para önerilecek. Antalyaspor yönetiminin de bu teklife sıcak bakabileceği belirtiliyor. Transferin 1-2 gün içinde netleşeceği, Samuel Eto'o'nun önümüzdeki sezon siyahbeyaz yerine sarı-kırmızı formayı giyebileceği ifade edildi.sabah akdeniz

Share
#

SENDE YORUM YAZ