logo

30 Ağustos 2019

Antalyaspor’lu genç oyuncunun hayallerini yıktılar

Antalyaspor’un genç ve yetenekli futbolcusu Furkan Küçükkara sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklamalar yaptı..

“Yıllardır emek verdiğim, sokaklarda bir gün o stada gidip oynayacağım diye hayalini kurduğum, senelerce kaptanlığını yaptığım Antalyaspor klübüyle karşılıklı olarak sözleşmemi fesih etmiş bulunmaktayım.

Bir kere olsun bu klübün kötülüğünü düşünmeyip ne olduysa boyun eğdiğim, anlatırken artık bağzı şeyleri boğazım düğümleniyor . Sadece bir şey belirtmek istiyorum U17 den itibaren A takım için raporlarım verildiği fakat bir türlü yukarı gidememenin üzüntüsünü kırgınlığını yaşıyorum.

Sezon başı kaval kemiğimi kırıp yanlış tedaviler sonucunda 5 ay futbol oynamadım ama dönmek için o formayı giymek için acı çeke çeke uğraştım ağlayarak koşmaya çalıştım sonunda ise 25 maçta 7 gol attım ona rağmen sezon başı kampına alınmadım.

Sezon sonu isviçrenin schaffhausen takımından teklif aldım. Bir çok futbolcunun hayalidir yurt dışında oynamak ama gider de orada parlar iyi bir futbolcu olur diye benim önüme engel çıkardılar uçak biletime kadar herşey hazırken gidemedim , şimdi ise yüzüme bakan arayıp soran birkaç hocam dışında kimse yok. Değer miydi ? Antalyaspor için can atan bir gencin hayalleriyle oynamaya değer miydi umutlarımı yerle bir etmeye ben sizi affetmeyeceğim inşallah beni bu hallere düşürenler Allahından bulurlar. Üzerimde emeği olan herkese teşekkür ederim….”

Share
#

SENDE YORUM YAZ