logo

Antalyaspor’u kimsenin tehdit etmeye hakkı yok

Öncelikle bu yazacağım yazıdan sonra yine şahsıma yapılacak olan yorumları tahmin edebiliyorum.. Ancak kötü söz sahibine aittir.. Zenginin malı, züğürdün çenesini yorar derler ve şimdi yazımıza başlayalım..

Ben Antalyalıyım ve ölene kadar da Antalyasporluyum.. Benim 3 büyükler gibi Bizans takımlarını tutmadığımı bilen bilir..

Konumuz Antalyaspor..

Konu hafta sonu yapılacak olan Antalyaspor Derneği Başkanlık seçimi..

Ali Şafak Öztürk, tekrar Antalyaspor’un Başkanlık koltuğuna oturdu oturmasına ama kafalarda bir çok soru işareti ile geri döndü.. Öncelikle bunu baştan söylemek istiyorum benim Ali Şafak Öztürk ile hiçbir sorunum yok.. Gazeteciyim eleştirme hakkına da sahibim..

Bir Televizyon kanalına konuk olan Başkan Ali Şafak Öztürk, tabiri caiz ise aba altından sopa göstermesiyle gündeme geldi..Dün akşamdan buyana bazılarına göre tehdit, bazılarına göre normal karşılandı.. AŞ’nin Başkanlığına devam etmem gerekiyorsa önce Dernek Başkalığı sonrasında da Vakıf Başkanlığını şahsıma verilmesi gerekir aksi taktirde Antalyaspor AŞ Başkanlığını bırakırım sözü sayın Başkana hiç mi ama hiç yakışmadı..

Antalyaspor bugünlere tehditlerle gelmedi.. Güzel ahenk içerisinde çalışan yöneticiler ile buralara kadar geldi..
Şimdi programda bazı konu başlıkları dikkatlerden kaçmadı.. Önceki dönem yöneticilerin 189 Milyon borç bıraktığını açıkladı.. Çekilen 200 Milyon kredinin bu borca gittiğini söyledi..

Peki buradan sayın Başkana sormak istiyorum.. Çekilen kredi borca gittiyse borç sıfırlanması lazım, peki şuan Antalyaspor’un yaklaşık 500 Milyonun üzerinde borcunu kim yaptı.. Pahalı transfer politikalarını kim uyguladı..
Daha çok derinlere girmek istemiyorum.. Antalyaspor’a zarar vermek bizim kitabımızda yazmaz.. Sadece menejarlere verilen milyon EURO’lar..???

Eski futbolcu Sandro, konusunda Antalyaspor para kazandı demişsiniz.. Peki gördüğü sarı ve kırmızı kartlardan sonra, camianın büyük tepkisini çeken Sandro ile ilgili üste 1 Milyon verelim deyip de gönderilim diyen sizin olduğunuz iddia ediliyor.. Doğru mu?

Nasri ve Menez’in, Otelinizde hiçte rahat durmadıklarını ve odalarına giren çıkan belli değil diyen siz ve yanınızda ki Kulüp Menajeri Servet Çavuşoğlu değilmiydi.. Nasri’yi Çin pazarına satmayı hedeflediğinizi söylediniz.. Adam dopigden ceza almak üzereyken bize geldi ve bizden hemen sonra dopigden ceza aldı.. Yani Otelinizde yata yata Antalya’nın Milyon EURO’larını karılarla kızlarla alemler yaparak çalıp gitmedi mi??.. Ben olayı kişiselleştirmiyorum.. Ancak kötü yönettiğiniz bir Antalyaspor’u borçlandırıp tekrar göreve gelmeniz manidar..

Temliklerin neden kaldırıldığını ve neden benim haberim yok deyip de Emin Hesapçıoğlu ile tartıştığınızı biliyorum.. Gerçekten Antalyaspor’u sevseydiniz temliklerin bir kısmını bırakabilirdiniz yada ileriki günlere yayabilirdiniz.. Yada sevgili ortağınız Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Sarı-Lacivertli kulübe 50 Milyon Dolar hibe yaptı, sizden de şahsen beklemedim dersem yalan olur.. Peki 50 Milyon Dolar Antalyaspor’a hibe yapıyorum diyebilirmisiniz.. Gerçi çektiğiniz 200 Milyon kredi ile Antalyaspor’un 189 Milyon borcunu ödedim dediniz ama ne yazık ki şuan Antalyaspor’un borcu 500 Milyonun üzerinde sanıyorum.. Peki kapanan borç nasıl 500 Milyona yaklaştı.??

Keşke bende o canlı yayına konuk olabilseydim ve şu soruları size sorabilseydim ancak şimdi buradan soruyor ve bildiklerimizi söyleme gereği hissediyorum..

Şimdi tekrar hafta sonu yapılacak olan Dernek seçimine gelmek istiyorum.. Anlaşılan o ki Başkan Ali Şafak Öztürk’ü kimse denetlemeyecek.. Böyle bir dünya yok.. Denetim mekanizması mutlaka olmalı.. Peki kötü amaçlı yönetilir ise bunun vebalini kim ödeyecek..

Antalyalılara sesleniyorum bu kulübün gerçek sahiplerine.. Hiç mi aranızda delikanlı adam yok.. Bu Antalyaspor sahipsiz mi bu kadar.. Nerede bu Antalyaspor’un gerçek sahipleri.. Uzaktan kumandayla idare olunan bir Antalyaspor istemiyoruz artık.. Son olarak Cumartesi günü Antalyaspor’un Dernek seçimi herşeye gebe.. Bakalım Cumartesi günü Yahudi sistemimi kazanacak yoksa Antalyalılar mı.. Ben Antalyaspor’un bir Mersin İdmanyurdu olmaması yolunda dimdik ayakta duracağım bakalım benim gibi kaç kişi daha dimdik ayakta duracak.. Sayın Başkan Ali Şafak Öztürk, sizinle hiçbir kişisel problemim yok olamazda bunu da buradan bilmenizi istiyorum..

Share
#

SENDE YORUM YAZ