HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

logo

Antalyaspor’un bağırsakları işte şimdi temizlendi

Öncelikle benim nereli olduğumu bazı kesimler sorguluyormuş.. Ben 1976 Yılında Antalya’da doğdum ve Antalyalıyım.. Eğer daha detaylı bilgi isteyen varsa nüfus müdürlüğüne geçsin orada bilgi vereyim.. 7 Göbeğe kadar.. Birde benim karnım ağrımıyor, bu memlekette bir metre kare yerim yok.. Ne demek istediğimi anlayan anladı..
Neyse efendim dün saat 19 sularında telefonum çaldı telefonun ucundaki Erdal Atılgan.. Mehmetcim rahatsızlığımdan dolayı programa katılamayacağım benim yerime katılırmısın dedi.. Eski dost kırılırmı tabi abi dedim.. Kanal V’de yayınlanan Spor Aktif programının konuğu oldum.. Oturduk İhsan kardeşim ve İlhami hocamla programa.. Gündem Antalyaspor tabiki söz sırası bana gelince aldık artık sazı elimize..
Efendim dönemin eski Başkanı Ali Şafak Öztürk, bir toplantıda Antalyaspor’un bağırsaklarının temizlenmesi gerekiyor demişti.. İşte bu sözden sonra bir çok kesim tarafından kendisine tepkiler yağdı.. Sayın başkan o dönem kendi başarısızlıklarını Antalyaspor camiasına fatura etmek istesede ve söylese de asıl bağırsaklar Kulüp ve futbol takımının içerisindeydi.. İşte bunu göremedi.. Antalyaspor camiasının bağırsakları temiz hiç kimsenin şüphesi olmasın.. Kulüp içerisinde ve futbol takımı içerisinde ki bağırsaklar temizlenince herkes rahat bir nefes aldı.. Kulübe 1 lira katkısı olmayan Nasri, Menez ve Sandro ile yollar ayrıldı, Antalyaspor’un zor günler geçirdiği dönemde Kırımızı-Beyazlı camiaya ihanet eden Eto’o Konyaspor’a gitti.. Sonuç olarak baktığımız da Akhisar’dan alınan 1 puan ve Malatya karşısında alınan 3 puan devamında kaptan Zeki’nin önderliğinde savaşan bir Antalyaspor var artık.. Yani bağırsaklar temizlendi.. Artık bu saatten sonra yürekli futbolcularımız var, canını dişine takarak oynayan.. Hani demiştik ya Kenetlen Antalyasporlu diye.. Şimdi bu şehir Kenetlendi.. Yeni yönetim, futbolcular, taraftar ve Antalyaspor medyasının neler yapacağını herkese gösterdik.. Daha lig bitmedi.. Şimdi Galatasaray maçı var önümüzde buradan en az bir puan alacağımıza yürekten inanıyorum.. Ondan sonra Kayserispor maçı.. 6 Puanlık maç.. O gün o stadyumda 30 bin kişi olmalıyız bunun için ne yapmamız gerekiyorsa yapılmalı.. Taraftar, Yönetim ve Medya destek verecek bu maçtan da sahadan galip geleceğiz.. Şimdi son söz olarak, bağırsaklarını temizlemiş bir Antalyaspor var, ve ne diyoruz.. Şimdi birlik zamanı şimdi Kenetlenme zamanı.. Başarılar ANTALYASPORUM..

Share
#

SENDE YORUM YAZ