logo

Başkan Cihan Bulut’tan davet var

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, yarın saat 16.00’da Bursaspor ile karşılaşacakları maça tüm taraftarlarını beklediğini söyledi.

Antalyaspor’un Antalya Stadyumu’nda oynayacağı maçta kırmızı-beyazlı taraftarların stadyumu doldurmasını temenni ettiklerini belirten Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, “Bursaspor maçında taraftarlarımızın yanımızda olmasına ve desteğine çok ihtiyacımız var. Mücadeleden asla vazgeçmeyen takımımızın yanında olmanız ve onları desteklemeniz, tüm camiamıza güç katacaktır. Haydi Antalya. Yarın saat 17.00’de omuz omuza Antalya Stadyumu’na” diyerek kırmızı-beyazlı camiayı Antalya Stadyumu’na davet etti.

“900. gole 2 gol kaldı”

Süper Lig’de 22. sezonunu geçiren Antalyaspor’un yarın Süper Lig’deki 749. maçına çıkacağını söyleyen Başkan Cihan Bulut, “Antalyasporumuz, Süper Lig’de çıktığı 748 maçta 898 gol kaydetti. Takımımızın 2 gol daha kaydetmesi halinde Süper Lig’deki 22 yıllık tarihinde 900. gole ulaşmış olacak. Takımımız, ortaya koyduğu başarılı futbolla son zamanlarda yükselişe geçti. Bursaspor maçında önceliğimiz galibiyet olacak. Galibiyetin yanında Antalyasporumuzun 900. golü de gelirse; bu da bizim mutluluğumuzu daha da arttıracak. Önemli olan Antalyaspor’un maçlarını kazanması. Antalyaspor, maçlarını kazandıkça zaten böyle güzellikleri yaşamaya devam edeceğiz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ