logo

Başkan’dan Eskişehir maçına davet

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, bugün saat 17.00’de basketbol takımının oynayacağı Yalova Group Belediye maçı ve yarın saat 17.00’da hentbol takımımızın oynayacağı SELKA Eskişehir Hentbol maçına tüm taraftarı beklediğini söyledi.

Antalyaspor Basketbol Takımı, bugün saat 17.00’da Antalya Spor Salonu’nda Yalova Group Belediye’yi ağırlayacak.

Basketbol Süper Ligi’ne çıkma hedefiyle mücadele eden kırmızı-beyazlı ekip Antalya Spor Salonu’nda oynayacağı maçta kırmızı-beyazlı taraftarlarının da yanlarında olmalarını temenni ettiklerini belirten Başkan Cihan Bulut, “Antalyasporlu taraftarlarımızın yanımızda olmasına ve desteklerine ihtiyacımız var. Kazanmak uğruna sahadaki mücadelesinden asla vazgeçmeyen takımımızın yanında olmanız ve onları desteklemeniz, onların gücüne güç katacaktır. Bugün, saat 17.00’da haydi tüm taraftarımız salona” diyerek kırmızı-beyazlı camiayı Antalya Spor Salonu’na davet etti.

“TAKIMIMIZI DESTEK İÇİN TÜM TARAFTARIMIZI BEKLİYORUZ”

Hentbol takımı ise; 25 Mart Pazar günü saat 17.00’da Muratpaşa Belediyesi Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda SELKA Eskişehir Hentbol’u ağırlayacak. Türkiye Kupası’nda da çeyrek final mücadelesinde Antalya’yı temsil eden kırmızı-beyazlılar, 28 Mart Çarşamba günü de saat 19.00’da yine SELKA Eskişehir Hentbol’u ağırlayacak.

Avrupa Kupası’nda oynama hedefiyle mücadele eden devam eden kırmızı-beyazlı ekibin Muratpaşa Belediyesi Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynayacağı her iki maçta da Antalyasporlu taraftarların desteğine ihtiyaçları olduklarını söyleyen Başkan Cihan Bulut, “Süper Lig’de oynama gururunu yaşatan hentbol takımımızın vereceği bu iki önemli sınavda taraftarlarımızın desteğine çok ihtiyacımız var. Hem lig hem de Türkiye Kupası maçını, taraftarımızın önünde kazanarak önemli adımlar atmak istiyoruz. Bize güç vermeleri için kırmızı-beyazlı taraftarlarımızı salona bekliyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ