logo

15 Ağustos 2018

Haydi tek yürek olmaya

Başkan Cihan Bulut, 18 Ağustos cumartesi günü, saat 21.45’te Atiker Konyaspor ile karşılaşacağı maça tüm taraftarları beklediklerini söyledi.

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 2. Hafta karşılaşması Atiker Konyaspor maçında taraftarımızın desteğine çok ihtiyaçları olduğunu ifade eden Başkan Cihan Bulut, “Haydi, kırmızı-beyaz renklerin altında tek yürek olmaya” dedi.

Antalyaspor’un Antalya Stadyumu’nda oynayacağı maçta kırmızı-beyazlı taraftarlarımızın stadyumu doldurmasını temenni ettiklerini belirten Başkan Cihan Bulut, “Atiker Konyaspor maçında taraftarlarımızın yanımızda olmasına ve desteğine çok ihtiyacımız var. Mücadeleden asla vazgeçmeyen takımımızın yanında olmanız ve onları desteklemeniz, tüm camiamıza güç katacaktır. Haydi Antalya. Cumartesi günü 21.45’te omuz omuza Antalya Stadyumu’na” diyerek kırmızı-beyazlı camiamızı Antalya Stadyumu’na davet etti.

“HEM MADDİ HEM DE MANEVİ DESTEK BEKLİYORUZ”

Maddi koşullar nedeniyle sıkıntılı bir sezon geçirdiklerini söyleyen Başkan Cihan Bulut, “Bu sezonu taraftarlarımızın ve şehrimizin desteğiyle tamamlayacağız. Hedefimiz; ligi en iyi yerde tamamlamak. Bunun için hem taraftarımıza hem de kulübümüzü maddi anlamda destekleyecek sponsorlara ihtiyacımız var. Zaman, kentin desteğini alma zamanıdır. 52 yıllık maziye sahip olan bu kulübü yaşatmak için tüm şehrin desteğini almalıyız. Bu marka, bu değer Antalya’nındır. Antalya da bu değere sahip çıkmalıdır” diyerek destek talebinde bulundu.

“KENETLENME DUYGUSU, YANINDA BAŞARIYI DA GETİRECEKTİR”

Başarı için kenetlenmenin önemli bir faktör olduğunun altını çizen Başkan Cihan Bulut sözlerine şöyle devam etti: “Geçtiğimiz sezon takımımız, yüzümüzü kara çıkarmadı ve ligin ikinci yarısında en çok puan toplayan takımlar arasında yer aldı. Ligde kalma başarısını gösterdi. Gerçekten sancılı bir süreçti. Futbolcularımız kenetlendi, teknik heyetimiz kenetlendi, taraftarımız kenetlendi, Antalyamız kenetlendi ve takımımız Süper Lig’de kaldı. Bu enerjiyi yeni sezonda da devam ettirmek en büyük temennimiz. Futbolcularımız arasındaki birlik ve kenetlenme duygusu eminim yanında başarıyı da getirecektir.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ