HaberMatik Mobil Lisansınız geçerli değil. Geçerli bir lisans satın almak için burayı tıklayın. Lisansınız varsa buraya tıklayarak lisansınızı aktifleştirebilirsiniz.

logo

Her maçımız final

Antalyaspor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Kayserispor’u 2-1 yendikleri maçın ardından konuştu. Hamzaoğlu, zor bir maçı kazandıklarını belirterek sezon sonuna kadar toplayabildikleri kadar puan toplayacaklarını ifade etti.

“Toplayabildiğimiz kadar puan toplamak istiyoruz”
Hamzaoğlu, “Bir daha mücadeleye girdik, golü bulduk ve skoru koruduk. Her gün daha iyiye gidiyoruz. Daha iyi bir Antalyaspor izletmeye çalışacağız. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Her takım güçlü ve etkili, final maçlarına çıkıyoruz. Haftaya Osmanlıspor ile oynayacağız. Sezon sonunda toplayabildiğimiz kadar puanı toplayıp ligdeki yerimize bakacağız” diye konuştu.

Bütün oyuncularımızın sahada elinden gelen mücadeleyi gösterdiğini kaydeden Hamza Hamzaoğlu, “Biz iyi bir takımız. Birbirini seven bir grup var. Birbiriyle oynamaktan keyif alana bir takımız. Her maçın farklı hikayeleri var. Doukara’nın performansı bizi mutlu etti. Hakan iyi oynadı. Charles, Sangare hepsi iyi oynadı. Görevlerini yerine getirdiler” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ