logo

10 Ağustos 2018

Muhittin Böcek’ten Antalyaspor’a 500 bin TL destek

Biriken borç yükünden dolayı zor günler geçiren Antalyaspor’a ilk destek Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten geldi. Başkan Böcek’in Feslikan Yaylası şenlikleri sonrasında Antalyaspor’a 500 bin TL destek sözü verdiği ifade edildi.

Geçtiğimiz günlerde Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Muhittin Böcek’in toplantıda Antalyaspor’a 500 bin TL destek sözü verdiği ifade edildi. Toplantıda Antalyaspor’un yaşadığı mali sorunlarda yanında olacağının sözünü veren Böcek, “Bu şehrin takımına sahip çıkmamız gerekir. Bu takım hepimizin takımı. Elimden ne geliyorsa yapacağım. Feslikan Yaylası şenlikleri sonrasında 500 bin TL yardımda bulunacağım. Hep birlikte bu günleri geride bırakacağız” dediği öğrenildi.

Antalyaspor yönetimi ise Böcek’in verdiği bu destekten ötürü mutlu olduğu ve Böcek’in Antalyaspor’a ilk destek veren kişi olduğu ifade edildi. Yönetim yüklü miktarda yapılan bu yardım karşısında Böcek’e teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Muhittin Böcek’ten Antalyaspor’a 500 bin TL destek” için 1 yorum

  1. Mehmet KESKİN : diyor ki:

    Tebrikler, darısı diğer başkanların başına.