logo

Nafiz Tanır’a yapılan çirkin saldırıyı essefle kınıyorum

Sezona muhteşem bir başlangıç yapan Antalyaspor, yoluna emin adımlarla ilerliyor..

4 Maçta aldığı 7 puan ve ortaya koyduğu futbol taraflı tarafsız herkesimden takdir topluyor..

Eski Başkan Cihan Bulut’a yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum ve zor zamanda Antalyaspor’a büyük emekleri var..
Dün Rizespor karşısında kazanılan 3 puan ise tekrar göreve getirilen Ali Şafak Öztürk’e futbolcuların hediyesi oldu.
Şimdi asıl konumuza gelelim..
Antalyaspor, çok büyük bir marka ve camia.. Dün akşam maçtan sonra Antalyaspor Derneği Başkanı Nafiz Tanır’a yapılan fiili saldırıyı içime sindiremem..
Şartlar ne olursa olsun öcelikle makama saygı göstermemiz gerekiyor.. Yapılan saldırı tamamen yanlış.. Biz kavgayı sokaklarda yapmamalıyız.. Hepimiz medeni insanlarız..

Kim ne derse desin Nafiz Tanır, Antalya’nın öz evladı.. Antalya’nın öz evlatları sokaklarda çatışmamalı.. Eleştiriler olmalı ve olacakta ancak savaşarak kavga ederek değil bunu asla kabul etmiyorum..
Nafiz Tanır, bu kulüp için zor zamanda taşın altına elini koyanlardandır.. Son yapılan petrol yeri ile ilgilide istese Antalyaspor Derneği bu parayı zor durumda olan Antalyaspor AŞ’ye vermezdi.. Ama Dernek Başkanı ve yöneticileri bu parayı dönemin Başkanı Cihan Bulut, yönetimine vererek Antalyaspor’a büyük katkılar sağlamıştır..

Kimse kusura bakmasın öncelikle eleştirmemiz gereken konu Antalyaspor’un bu kadar borcunun nasıl yapıldığı.. Kavga edelim demiyorum hesap soralım.. Bu borçlar nasıl yapıldı..

Bana göre Antalyaspor’da yahudi zihniyeti hakim.. Yani önce borçlandır sonra tekrar geri gel.. Bu durum şuan Antalyaspor’da mevcut..

Son söz olarak, Nafiz Tanır’a gelmek istiyorum.. Antalya’nın evlatları çatışmamalı sokak kavgaları yapmamalı.. İnsana veya kişilere sevginiz olmayabilir ama şahsına saygı duymalısınız, yaptığı çalışmaları beğenmeyebilirsiniz ancak makama her zaman saygı göstermek zorunda olduğumuzu unutmamalıyız.. Nafiz Tanır, Antalyaspor için bir değerdir.. Antalyalılar, yok olmakla karşı karşıya olduğumuzu unutmayınız.. Şimdi birlik olma zamanı.. Bakalım Dernek seçimlerinde paraya tapanlar mı kazanacak yoksa Antalyalılar mı, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ