logo

Taraftar ayakta yönetim sessiz!

Galatasaraylı taraftarlar için ayrılan bölüm nedeniyle Antalyaspor yönetimi eleştiri bombardımanına tutuldu. Yönetim bu eleştirilere sessiz kaldı. Buna isyan eden 07 Gençlik ise adeta ayaklandı

Türkiye spor kamuoyu bir süredir Antalyaspor ile Galatasaray arasında Antalya’da oynanan maçı tartışıyor. Galatasaraylı taraftarlar için tribünde ayrılan bölümün kapatılması medya organlarında tartışma konusu oldu. Bazı spor yorumcuları Antalyaspor Yönetimi’ne ağır ithamlarda bulundu, yapılanların kabul edilemez olduğunu söyledi. Antalyaspor yönetimi gelen tüm bu eleştirilere sessiz kaldı. Onların yerine kırmızı beyazlı takımın en etkili taraftar gurubu 07 Gençlik konuştu, eleştirilere cevap verdi.

Rest çekti

Grup Başkanı Gürhan Güneyli, “Günlerdir deplasman tribünümüzle alakalı bir çok şey yazıldı söylendi. Neymiş de kafesmiş. Bizim gittiğimiz tribünler sanki çok iyi. Galatasaray stadındaki camlar ney? Adam Galatasaray’ın stadının yolunu bilmiyor, stadına gitmemiş, kalkmış Antalyaspor stadına laf ediyor. Stat FİFA ve UEFA kurallarına göre yapıldı ve uygundur onayı verildi. Ben buradan açık ve net bir şekilde yönetimimize sesleniyorum. Deplasman tribünüyle oynanırsa 07 Gençlik olarak maçlara girmeme kararını alırız. Geri adım atmaksızın” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ