logo

Taraftarlardan Yönetime Sert Tepki

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün talimatıyla kurulan whatsapp gurubu tepki çekti. Grup 1966 lideri Yılmaz Yıldız, "Bize de bu saatten sonra gerçekleri konuşmak düşer" dedi

Üdari Menajer Servet Çavuşoğlu, 20 kişiye hitap eden bir whatsapp gurubu kurdu. Çavuşoğlu, "Değerli Antalyaspor sevdalıları başkanımızla yaptığımız görüşmeden sonra kurulmasını istediği whatsapp grubumuza hoş geldiniz" diyerek bu 20 kişiye mesaj attı. Bu mesaj sonrası taraftar grupları sosyal medya üzerinden tepkilerini ortaya koydu. Grup 1966 lideri Yılmaz Yıldız, "Antalyaspor Kulübü'nde Üdari Menajerlik görevi yapan Servet Çavuşoğlu'na Soruyoruz! Üdari whatsapp menajerliği mi yapıyorsun, yoksa Antalyaspor Sevdalıları Grup yöneticiliği mi işin? Böyle bir saçmalık hangi kulüpte var!" diyerek tepkisini dile getirdi.


Herkes işini yapacak

Bununla da yetinmeyen Yıldız, "Diyelim ki bizim kulüpte var! Grup 1966 ASTDER Başkanı ben ve 07 Gençlik Başkanı Gürhan Güneyli neden yok? Yoksa biz Antalyaspor sevdalıları kategorisine giremedik mi? Biz işin guruba alınıp alınmamasında değiliz, ihtiyacımız da yok. Teklif edilseydi kabul bile etmezdik. Antalyaspor Kulübü'nde çalışan herkes işini yapacak. Fikir alışverişi yapılacaksa adaletli bir şekilde tüm Antalyaspor taraftarını kapsayarak bir şey yaparsınız anlarız. Kapalı kapılar ardında değil. Tabi başkanımız istedi böyle bir gurup kuruldu. Ve bu gurup 20 kişiye hitap ediyor. Fikir alışverişleri yapılıyor, sosyal işler konuşuluyor. Bize de bu saatten sonra gerçekleri konuşmak düşer" dedi.

 

Gözler yönetimde

Yılmaz Yıldız'ın bu paylaşımının altına yorum yapan 07 Gençlik ASTDER Başkanı Gürhan Güneyli ise, "Hasan Akıncıoğlu başkanlığı döneminde de aynı taraftar politikasını uygulamadılar mı? Taraftar diye bir şey mi kaldı. Bütün bunlar 4-5 adamın başının altından çıkıyor. Ya Başkan Ali Şafak Öztürk bunları dinleyip taraftarı karşısına alacak ya da taraftarsız Antalyaspor maçları izleyecek artık" şeklinde konuşarak tepkisini ortaya koydu. Yazının altına başka taraftarlar da yorum yapıp sert eleştirilerde bulundu. Yönetimin bu eleştirilere nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ