logo

02 Ağustos 2018

Turizm Camiası Antalyaspor İçin Atağa Geçiyor

Antalya turizm sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya gelen yönetim, turizmcilerden “Antalyaspor’a Tam Destek” sözü aldı.

Başkan Cihan Bulut ile Yönetim Kurulu Üyeleri, dün akşam TÜROFED Başkanı Osman Ayık, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, AKTOB Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ali Ceylan, MATSOB Başkanı Cengiz Haydar Barut ve L’oceanica Beach Resort’ün sahibi Mustafa Kılıç’la bir araya geldi.
Toplantıda, mali anlamda süregelen olaylar nedeniyle sıkıntılı bir dönemden geçen Antalyaspor’un bu süreci en kısa sürede atlatabilmesi amacıyla turizm sektörünün nasıl destek olabileceği, hangi faaliyetlerde bulunabileceği konuşuldu. Başkan Cihan Bulut, güçlü bir Antalyaspor’un, turizminde itici gücü olacağının özellikle altını çizerek, son dönemde yaşanan sıkıntılı sürecin atlatılmasında turizm camiasından maddi ve manevi destek istedi. Başkan Cihan Bulut, “Antalyaspor, şehrimizin en önemli ortak değeridir, Antalyaspor’un sahip olduğu Atilla Vehbi Konuk Tesisleri, Avrupa’nın en iyi birkaç tesisinden biridir. Böyle bir tesise ve alt yapıya sahip, bünyesinde birçok turizm tesisini barındıran bir şehrin takımı olan Antalyaspor’un, futbolda daha iyi yerlerde olması gerektiğini” belirtti.

“ŞEHRİN ORTAK DEĞERİ”
Toplantıya katılan turizm sektörü temsilcileri de, başarılı bir Antalyaspor’un, Antalya’nın tanıtımına çok önemli katkısı olacağını ve zaman içinde turizm içinde itici güç haline geleceğini vurgulayarak; Antalya’nın en önemli markası olan Antalyaspor’a ve yönetimimize maddi manevi “Tam Destek” sloganıyla önümüzdeki birkaç gün içinde yapacakları girişimlerle, her konuda ve her mecrada destek kampanyası başlatma sözü verdi.

Ayrıca, 2018-2019 sezonunda Antalyaspor’un evinde oynayacağı ilk maç olan Konyaspor karşılaşması öncesinde, turizm sektörü temsilcileri ve otelcilerle futbolcular ve yöneticiler moral yemeğinde bir araya gelmesi kararlaştırıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ