logo

Yeter Ulan Yeter!!! / Mehmet Çelik

Üçim acıyor..

Nasılki şehitlerimiz olduğu zaman yüreklerimiz parlaçalanıyor ise Antalyasporumuzun her mağlubiyetinden sonra yüreklerimiz acıyor..

Yeter ulan yeter..Üçerde ki kısır çekişmeler, gruplaşmalar, dedikodular, fitne ve ince hesaplar.. Ulan nedir sezon başından buyana sizden çektiğimiz..

Bir futbolcunun keyfini ve gönlünü yapacağız diye düştüğümüz şu hallere bakın.. Bir hocanın gönlünü yapacağız diye düştüğümüz şu hallere bakın..

Yeter ulan yeter..

Sizler değilmiydiniz geçtiğimiz sezon, Fenerbahçe ve Galatasaray'a 4 atan, Trabzon'a 7 atan, Beşiktaş'a kök sötüren, ezeli rakibimiz Bursaspor'u deviren.. Ne değişti ulan ne..

Değişen tek şey oldu Yönetim.. Sizlerde iyi yönetemiyorsanız bırakın arkadaş.. Bu işin şakası yok..

Şu ana kadar hiç eleştirmedik ama bu saatten sonra herkes ayağını denk alacak.. Daha ligin ilk maçında kendi sahandaki maça 30 Bin lira prim vermek bu nedemek ya.. Geçtiğimiz sezon adamların verdiği 10 bin lirayı eleştirmiştik..Antalya'nın paralarını sokağa atmayın..

Siz futbolculara sözüm.. Yukarıda da ifade ettiğim gibi siz değilmisiniz Fenere, Galatasaraya 4 atan, Tarabzon'a 7 atan.. Geçtiğimiz sezonla bu sezon arasında ne fark var.. Bunun izahını yapın.. Herkes aklını başına alsın, ligin dibine demir attık, sebeb olanlar kimler ise herkes ayağını denk alsın.. Bundan sonra sizler düzelene kadar özellikle şahsım acımasızca eleştireceğim..

Takımlarını desteklemek için binlerce kilometre yol giden yağmurda çamurda takımlarını destekleyen Antalyaspor taraftarını ve camiasını üzmeye hakkınız yok.. Ne mutlu Antalyasporluyum diyene..Kalın sağlıcakla..

Share
#

SENDE YORUM YAZ