logo

Yürek Lazım

Trabzonspor maçının zor geçeğini belirten Antalyaspor'un hocası Çalımbay, "Bana Trabzon'da yüreğini ortaya koyacak adam lazım" diyerek oyuncularına mesaj verdi.


Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Pazartesi günü oynayacakları Trabzonspor maçı ile ilgili yaptığı basın toplantısında, futbolcularına mesaj gönderdi. Takımının performansını artırması gerektiğine dikkati çeken Çalımbay, "Trabzonspor maçı, kapasitemizin en üstüne çıkacağımız maç. Orada bizi büyük mücadele bekliyor. Farkındayız, bunu gösterecek oyuncularımız var. Takım ismi fark etmiyor, iyi bir şekilde ayrılmamız gerekiyor. Bütün maçlarda olağanüstü mücadele edeceğiz. Üyi bir şekilde ayrılmamız şart. Yoksa istemediğimiz şeyler olabilir" diye konuştu.

 

ETO'O'NUN SAKATLIĞI CAN SIKIYOR
Eto'o'nun iyileşme sürecinin uzayacağını açıklayan Rıza Çalımbay, yıldız golcüden gelen raporların iç açıcı olmadığını dile getirdi. Trabzonspor maçının yanı sıra Eto'o'nun Adanaspor maçında da forma giyemeyeceğini söyleyen Çalımbay, Emre Güral ile ilgili olarak da "Benim her şeyi ortaya koyacak adama ihtiyacım var. Takımla çalışmamış, 2 gün çalışmayla oynatma şansımız yok" diye konuştu.

 

TRANSFERDE ÜLK DENEME BAŞARISIZ
Transfer amacıyla 1 futbolcuyla görüştüğünü, ancak görüştükleri oyuncunun yurt dışında forma giymek istediği için Türkiye'de oynamayı düşünmediğini vurgulayan Rıza Çalımbay, son olarak, "Ligi çok iyi yerde bitirmemiz gerekecek. Öyle bir yerdeyiz ki her maçı kazanmaya çalışıyoruz" diye konuştu.sabah akdeniz

Share
#

SENDE YORUM YAZ