logo

Adım adım Antalyaspor’a geliyor

Galatasaray’la ipleri kopmak üzere olan Wesley Sneijder’e, Süper Lig’den sürpriz bir talip çıktı. Transfer hamleleriyle dikkat çeken Antalyaspor, Hollandalı yıldıza talip oldu . Güney ekibinin, Sneijder’in temsilcisi ile temas kurduğu ifade ediliyor.

Yeni sezona Avrupa hedefiyle hazırlanan ve yapılan transferlerle adından sıkça söz ettiren AntalyasporGalatasaray’da kadro dışı bırakılan ve takımdan gönderilmek istenen Sneijder ile temas kurmaya başladı. Kırmızı-beyazlı yöneticilerin, daha önce De Jong transferi için yapılan görüşmelerde sarı-kırmızılı yöneticilere Sneijder’ın durumunu da sordukları öğrenildi.

Antalyaspor yöneticilerin Sneijder ile görüşmelerini sürdürdükleri ve oyuncuyu ikna etme çalışmalarının devam ettiği öğrenildi. Antalyaspor’un, Hollandalı futbolcunun transferi için ciddi bütçe ayırdıkları gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Kırmızı-beyazlılar, Sneijder ile anlaşamamaları halinde Galatasaray’ın bir diğer Hollandalı oyuncusu De Jong’u kadroya katmak için de yoğun çaba harcıyor. Fanatik

Share
#

SENDE YORUM YAZ