logo

Ankara’ya Özel Hazırlık

Antalyaspor taraftarı Osmanlı deplasmanına özel olarak hazırlanıyor. Yaklaşık 20 otobüs Ankara'ya gitmeyi planlayan taraftarlar belediye başkanlarından destek istedi. Ayrıca kırmızı beyazlı taraftarlar Anıtkabir'e Ata'nın huzuruna çıkmayı planlıyor.

Süper Lig'de aldığı iyi sonuçlar ile ligin en formda takımlarına arasına giren Antalyaspor, ligin 18. Hafta karşılaşmasında Ankara'da Osmanlıspor'a konuk olacak. Bu zorlu karşılaşma ise Pazar günü saat 13:30'da Osmanlı Stadı'nda oynanacak. Bu zorlu karşılaşmada takımlarını yalnız bırakmak istemeyen kırmızı beyazlı taraftarlar da, Ankara deplasmanına özel olarak hazırlanıyor. Sosyal medya aracılığıyla iletişime geçen kırmızı beyazlı takıma gönül verenler, Ankara'da oynanacak olan Osmanlıspor karşılaşmasına yaklaşık 20 otobüs dolusu taraftar ile gitmeyi planlıyor.

DESTEK ÜSTEDÜLER

Osmanlı deplasmanı için şuana kadar 10 otobüsün hazır olduğunu belirten Grup 1966 Taraftar Derneği Başkanı Yılmaz Yıldız, "Antalyalı, Antalyasporlu belediye başkanlarımızdan Menderes Türel, Hakan Tütüncü, Muhittin Böcek ve Ümit Uysal'dan destek istiyoruz. Osmanlı deplasmanına 20 otobüs taraftar ile takımımıza destek vermek niyetindeyiz. Şuana kadar 10 otobüsümüz hazır. Dört belediye başkanımızdan, geriye kalan 10 otobüsü Antalyaspor taraftarı olarak talep ediyoruz" diye konuştu.

ATA'NIN DA HUZURUNA ÇIKACAKLAR

Ayrıca taraftar derneği başkanı Yılmaz Yıldız, Ankara deplasmanında Antalyaspor taraftarları olarak Anıtkabir'i ziyaret edeceklerini ve Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna çıkacaklarını da sözlerine ekledi. hürses

Share
#

SENDE YORUM YAZ