logo

Antalya’Da Seferberlik

Kayserispor galibiyetiyle moral bulan Antalyaspor taraftarı, önümüzdeki hafta oynanacak olan Gençlerbirliği maçına özel olarak hazırlanıyor.

Çağrıda bulundular

Antalyaspor'da taraftarlar Gençlerbirliği hazırlıklarına erken başladı. Pazartesi günü deplasmanda Kayserispor'u yenerek bu sezon ilk galibiyetine imza atan kırmızı beyazlı takımda rota Cumartesi günü Antalya Arena'da oynanacak olan Gençlerbirliği karşılaşmasına çevrildi. Kayserispor galibiyetinin daha bir anlam kazanması için hazırlıklara başlayan taraftar gruplarından 07 Gençlik ve Grup 1966 zorlu maç için Antalyalılara çağrıda bulundu, tribüne davet etti.

 

Böcek'ten destek

Gençlerbirliği maçına herkesi mazeretsiz olarak beklediklerini belirten 07 Gençlik Grubu Başkanı Gürhan Güneyli, "Stadı doldurmalıyız. Bu maçı taraftar alacak, başka yolu yok. 07 Gençlik üstüne düşen görevin farkında ve ona göre hazırlıklarına başladı. Belediyeleri harekete geçirip destek istedik. Ülk çağrımıza cevap Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'ten geldi. Sıra diğer belediyelerde. Yaşasın şehrine ihanet etmeyen tribün çocukları" diye konuştu.

 

Haydi Antalya

"Genclerbirligi maçı bizim için hayati önemdedir" diyen Grup 1966 lideri Yılmaz Yıldız ise, "Bugünden itibaren çalışmalara başlıyoruz. Mazeretsiz herkes bu maça gelmek zorundadır. Herkes takımının yanında olmalıdır. Güney kale arkasında kıpkırmızı bir diriliş ateşi yanacak. Omuz omuz verip takımı ayağa kaldıracağız. Takımın bize ciddi anlamda ihtiyacı var. O halde takım sahaya, biz tribüne çıkıp, bir bütün olup, omuz omuza bu maçı kazanacağız. Haydi Antalya" dedi.akdeniz manset

Share
#

SENDE YORUM YAZ