logo

Antalyaspor batıyor kimsenin sesi çıkmıyor

Antalyaspor’un içerisinde bulunduğu gerek sportif başarısızlık gerekse Yönetimsel başarısızlık bir Antalyalı ve Antalyasporlu olarak canımı acıtıyor..
Öncelikle herkes şunu iyi bilsin ben Antalyalı ve Antalyasporluyum..
Bir de şahsım için Gültekin Gencer’in adamı olduğumu söyleyenlere şunu söylemek istiyorum.. Kulübün arşivinden çıkartıp bakabilirsiniz.. Antalyaspor tarihinde ilk defa savcılığa suç duyurusunda bulunulan bir gazeteciyim, dönemin başkanı Gültekin Gencer tarafından.. Ve iyi bir tazminat cezası ödeyerek bu işin içinden çıktık..
Demek isteyeceğim şu.. Neden Antalyaspor’u eleştiriyormuşum, neden Antalyaspor’a destek vermiyormuşum.. Ben Antalyaspor’un her zaman destekçisiyim.. Ama birilerinin destekçisi değil.. Antalyaspor’u kim iyi idare edemiyorsa tabi ki en acımasızca eleştirileri yapacağım.. Birileri 25’inci yoksa 26’ıncı Petrol istasyonu açacak ve Antalyaspor’u basamak olarak kullanacak ve bizim de sesimiz çıkmayacak öylemi.. Antalyaspor bankalardan çekilen kredilerle idare edilecek ve borç 350 Milyona dayanacak sesimiz çıkmayacak öylemi..
Oldu canım.. Antalyaspor battıktan sonramı konuşacağız.. Ben üzerime düşen vazifeyi yerine getireyim.. Kim nasıl eleştirirse eleştirsin, kim ne derse desin.. Antalyaspor batıyor arkadaşlar..
Bu kadar borcun içerisinde olan bir takıma 40 yaşına dayanmış bir kaleci alacaklar.. Dünyaca ünlü file bekçisi Casillas’ı almak için büyük uğraş veren yönetim kurulu acaba kaç para borcumuz var diye hiç düşünmüyor mu.. Zaten elimizde yeterince Yıldız diye getirdiğimiz yıldızı sönük bir sürü adam var..
Antalyaspor’un önde gelenleri tek tek isimlerini burada yazmak istemiyorum.. Lütfen birileri HESAP sorsun.. Antalyaspor aşığı sevgili büyüğümüz her daim Antalyaspor’un yanında yer alan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Menderes Türel’e bir soru sormak istiyorum buradan.. Şu Oynadığımız futbola bakarak ve bu idare sistemiyle Antalyaspor’un başarılı olacağına inanıyormusunuz..???..
Son söz olarak bir kez daha söylüyorum.. Antalyaspor batmakta olan bir gemi.. Yeterin artık neredeyse 3 ayda bir kredi çeker olduk.. Kredi risk oranımızın iyi olmadığını duyuyorum.. Umarım Anonim Şirkete el koyma gibi bir durum olmaz.. Benden söylemesi.. Çünkü gırtlağa kadar borcun içerisinde yüzüyoruz.. Hadi bakalım herkes üzerine düşen görevi yapsın.. Ne mutlu Antalyasporluyum diyene.. Ama menfaatsiz diyebilene tabi…

Share
#

SENDE YORUM YAZ