logo

Antalyaspor Kayyuma gitsin dedikodusunu kim çıkardı?!!

Antalyaspor’un içinde bulunduğu durum beni üzdüğü gibi gerçekten herkesi de derinden üzüyor..
Artık eteklerde ki taşlar dökülmeli aksi takdirde işimiz çok zor..
Evet işimiz çok zor dediğim zaman, Rıza Çalımbay’ı yiyecekler dediğim zaman, Bu Başkan, Bu yönetim ve bu futbolcular ile küme düşeriz dediğim zaman ve son olarak bu yönetim devre arasını görmez dediğim zaman, Antalyaspor düşmanı ilan edildim.. Hatta daha da ileri gidilerek yemediğimiz küfür kalmamıştı..
Biz tehlikenin farkındaydık ama bir türlü anlatamadık.. Anlattık ama iş işten geçmişti..
Dağ gibi biriken borçlar, yanlış transferler ve beceriksizce yönetilen bir yönetim şekli..
Şimdi yine diyecekler eski Başkan Gültekin’in adamı diye.. Ben dilimin döndüğü kadar bazı gerçekleri söyleyeyim de kim ne derse desin hiç umurumda değil.. Çünkü ben Antalyalıyım.. Onun bunun adamı değil..
Şimdi soruyorum herkese ama herkese.. İyi giden bir Antalyaspor yönetimi vardı, başında Gültekin Gencer ve ekibin de çok değerli Antalyalı iş adamları.. Neden çetrefilli işlerin sonucunda el çektirildi.. Gencer ve yönetimi için çok ağır ithamlar yaptılar, hırsız damgası iddialarına kadar.. Gültekin Gencer ve Yönetiminin el çektirildiği bir Antalyaspor’da şimdi işler çok mu iyi.. Borçlar azaldı galiba öylemi.. Dünya yıldızı dediklerimiz alındı, hepsi her hafta süper top oynuyor ve goller atıyor.. Puan durumunu ters çevirdiğiniz zaman Antalyaspor ligde üçüncü sırada.. Büyük başarı değil mi.. Eserinizle övünün şimdi.. Ve tabi ki çanak tutanlar..
Mayıs sonuna kadar futbolculara ödenmesi gereken 120 Milyon borç var.. Bu paralar kim tarafından ödenecek.. Cuma günü Alanya maçından sonra mevcut yöneticilerde bırakacak.. Peki ne olacak.. İşte tam bu sorunun yanıtını ararken bir iddia ve bir dedikodu ortaya atıldı.. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, 10 Ocak’ta kimse takıma sahip çıkmazsa kayyuma gitsin sözünü kim çıkardıysa onu buradan kınıyorum.. Benim tanıdığım ve Antalyaspor sevgisinden asla şüphe duymadığım sayın Menderes Türel’in bırakın bu kelimeleri sarf etmesi, kendisi bunu bile düşünmez.. İnşallah yine çetrefilli işler çevrilmez, antin kuntin, hep bana rabbena işleri olmaz.. Ama zor oyunu bozacak gibi.. Antalyaspor üzerinden rant kovalayan HESAPÇILARIN işi inşallah gerçek Antalyaspor sevgisi ile yanan ve tutuşan Antalyasporluların takımın başına gelmesiyle son bulacağını düşünüyorum.. Aksi takdirde çok yakında dosyalar açılır galiba..

Share
#

SENDE YORUM YAZ