logo

Antalyaspor Yönetimi Güven Istiyor

Antalyaspor yönetiminden yapılan açıklamada, "Camiamızın yönetim kurulumuza güvenmesini istirham ediyoruz. Sonuç olarak inanınız ki Antalyasporumuz için en doğru karar verilecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" denildi.


Antalyaspor A.Ş Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, Portekizli Teknik Direktör Jose Morais'in milli maç nedeniyle lige verilen ara dolayısıyla Antalya dışında olduğu belirtildi. Morais'in gönderildiği, yerine farklı isimlerle anlaşıldığı şeklinde haberlerin yapıldığı anlatılan açıklamada, yönetim kurulu toplantısında Antalyaspor için en doğru karar verileceği aktarıldı.
Açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

EN DOĞRU KARAR VERÜLECEKTÜR
"Antalyasporumuzun sportif açıdan henüz hak ettiği yere gelememiş olmasından kaynaklı olarak son günlerde iyi niyetle yapıldığını düşündüğümüz, mevcut hocamızın gönderildiği, yerine yakıştırılan isimlerle anlaşıldığı yönündeki haberleri izliyoruz. Hali hazırda hocamız milli maç arası sebebi ile Antalya dışındadır. Yönetim kurulumuzun toplantısında tabi ki gündemimizde sportif durum değerlendirilmesi de vardır. Camiamızın yönetim kurulumuza güvenmesini istirham ediyoruz. Her konu en ince ayrıntısına kadar yönetim kurulumuz tarafından değerlendirilmektedir. Sonuç olarak inanınız ki Antalyasporumuz için en doğru karar verilecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın." gazetebir

Share
#

SENDE YORUM YAZ