logo

Antalyaspor yönetimini kimsenin suçlamaya hakkı yok

Antalyaspor yönetimini kimsenin suçlamaya hakkı yok

Günahıyla sevabıyla koca bir sezonu geride bıraktık.. Yazacak olduğum yazımın sonunda belki birileri bana küfür edecek veya birileri de ya bu adam doğru söylüyor diyecek yada bazıları kafa ütülüyor diyecek..

Öncelikle Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut ve onun Yönetimine sesleniyorum.. Çıkın açıklayın..

Neyimi.. Geçmişte har vurup harman savuranları..

Buraya dikkat.. Neredeyse 13 Yıl boyunca Antalyaspor’un gelirlerine kimlerin ve nasıl temlik konulduğunu çıkın açıklayın..

Bırakın ana parayı milyonlarca lira faizi ödemek için nasıl çalıştığınızı açıklayın..

Kimlerin bu kulübü bu hale getirdiğini çıkın açıklayın..

Neden ekonomide kemer sıktığınızı çıkın açıklayın..

Kimlerin neler götürdüğünü çıkın açıklayın..

Antalyaspor’u babasının çiftliği gibi kullananları çıkın açıklayın..

Hamza Hamzaoğlu’nu neden gönderdiğinizi yüreklice çıkın açıklayın..

Geçmiş dönemde Antalyaspor Kulübünde faiş rakamlara çalışanların maaşlarını ve şimdi nerede ve kaç paraya çalıştıklarını çıkın açıklayın.

Eğer gerçekten bazı gerçekler açıklanırsa ve tabi ki belgeleriyle açıklanırsa işte o zaman kimin suçlu olduğu ortaya çıkacak..

Evet camia haklı flaş transferler isteniyor, egosu tavan yapmış hoca isteniyor, süslü püslü menajerlerin getirdiği kaşar futbolcuları kulübe sokarsan sezonda iki veya üç iki hareket yapıp tribünlere oynayan emekliliği gelmiş oyuncuları getirirsen senden iyisi olmaz.. Takımın zor gününde de 33 bin kombine alan bir taraftar hayal ediyorum.. Ama zor.. Çünkü adı üstünde hayal.. Son olarak şunları söylemek istiyorum.. Antalyaspor Yönetimi çıkacak geçmişte yapılan pislikleri açıklayacak vicdanları rahatlatacak.. Antalyaspor’u yıllarca borç ödemeye mahkum edenleri deşifre edecek işte o zaman isminiz bu şehre altın harflerle kazınacak..

Share
#

SENDE YORUM YAZ