logo

Antalyaspor’a icra takibinden haberin varmı

Antalyaspor Kulübü’nün, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan kiraladığı Antalya Stadyumu’nun kirasını ödemeyince kulübe icra geldi. Stadyum altında bulunan işletmelere haciz ihbarnamesi gönderildi.

Antalyaspor’da işler iyi gitmiyor. Ligde aldığı kötü sonuçlar ile birlikte adeta dibe inen, Başkan Alı Şafak Öztürk’ün istifası beklenen, teknik direktörsüz Antalyaspor, şimdi de icra takibine düştü. Antalyaspor’un iç saha karşılaşmalarını oynadığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığından kiralanan Antalya Stadyumu’nun yaklaşık 1 milyon TL tutarındaki borcun bugüne kadar 300 bin TL’sini ödeyen kırmızı beyazlı kulüp, geri kalan borç nedeniyle icra takibine düştü. Spor Genel Müdürlüğü, Antalyaspor Spor Faaliyetleri San. Tic. AŞ’ye icra takibi başlattı.

KİRACILARA İHBARNAME

İcra takibi başlatan Spor Genel Müdürlüğü, Antalyaspor’un kiracısı konumunda olan stadyumun altındaki dükkanlara icra ihtarnamesi gönderdi. İşletmelere g nedirler tebligatta, borçlunun kiracılardan tüm alacak ve gelirlerine ve diğer tüm haklarına haciz konulduğu belirtildi. Alacak tahsil edilinceye kadar borcun yalnız 8. İcra müdürlüğüne ödenmesi gerektiği belirtildi.

EN KISA ZAMANDA ÖDENECEK

Antalyaspor Kulübü’nden alınan bilgiye göre ise yaklaşık 700 bin TL gibi bir borcun bulunduğu, en kısa süre içerisinde ise bu borcun Spor Genel Müdürlüğü’ne ödeneceği ve icra dosyasının kapanacağı belirtildi. Hürses

Share
#

SENDE YORUM YAZ