logo

09 Temmuz 2018

Antalyaspor’a, koydurduğunuz temlikler hukuka uygun mu!!.. Çıkın Açıklayın??


antspor
zarif07@gmail.com

Bir Antalyalı ve bir Antalyasporlu gazeteci ve spor yazarı olarak Antalyaspor’u bu duruma düşürenlerin peşini asla bırakmayacağımı öncelikle herkesin bilmesi istiyorum.. Kimse kusura bakmasın halen şuan ki mevcut yönetim eleştiriliyor ya hayret ediyorum.. Eeee tabi musluklardan akan sular artık kurudu.. Ya allah aşkına, eski yönetime sorun bakalım Antalyaspor’a koydurulan temlikler hukuka uygun mu, siz soramıyorsanız ben soruyorum buradan.. Eyy Antalyaspor’u bu duruma düşürenler cevap verin.. Koydurduğunuz temlikler hukuka uygun mu.. Antalyaspor’a verilen hafriyat işinin perde arkasında Emin Hesapçıoğlu’nun olduğu iddia ediliyor.. Birileri çıkıp açıklasın.. Bugün yada yarın yayıncı kuruluştan 10 Milyon para gelecek 5 Milyonu Ali Şafak Öztürk’e, 5 Milyonu da Emin Hesapçıoğlu’na gidecek.. Eski Başkan Ali Şafak Öztürk ve eski yönetimi çok eleştiriyormuşum.. Hadi oradan.. Elimi kolumu bağlayıp yapılan borçlara alkış mı tutacaktık.. 50 Yıllık Antalyaspor tarihinde kulübün, takımın yapısına ve transfer politikasına uygun olmayan transfer politikasını ben mi uyguladım yoksa.. Hoyratça savrulan paraların ve bırakılan enkazın altında şuan ki mevcut yönetim kalmakta.. Sonra da bireleri çıkıp neden transfer yapılmıyor veya bu yönetim bıraksın, eski yönetim geri gelsin sözleri.. Vallahi hayretler içerisinde sosyal medya da yazılan yazıları zaman zaman okuyoruz.. Halen eski yönetimi başarılı bulanlara bir hatırlatma ve kimlere ne kadar hoyratça paralar dağıtılmış..

Nasri, Net maliyeti: 6.9 Milyon EURO
Menez, Net Maliyeti: 2.7 Milyon EURO
Maicon, Net Maliyeti: 5.6 Milyon EURO
Vaingur, Net Maliyeti: 4.5 Milyon EURO
Djourou, Net Maliyeti: 4.2 Milyon EURO
Jevtovic, Net Maliyeti: 1.6 Milyon EURO
Drole, Net Maliyeti: 2.2 Milyon EURO
Kenan Horiç, Net Maliyeti: 650 Bin EURO
Sandro, Net Maliyeti: 2 Milyon EURO
David Badia, 350 Bin EURO
Joao Alfonso, 280 Bin EURO
Genel Koordinatör Oya Ayçetin: 700 Bin TL

Öyle bir enkaz bırakmışlar ki Antalyaspor’a gel bu işin altından kalka biliyorsan kalk.. 450 Milyona yakın borç var.. Sosyal Medyada kombine almayacağım, Antalyaspor’un maçlarına gitmeyeceğim, şuan ki mevcut yönetime en ağır şekilde yapılan eleştirileri asla kabul etmiyorum.. Bu şehrin adı Antalya, bu şehrin tek takımı var o da Antalyaspor.. Ne demek Antalyaspor’un maçlarına gitmemek ne demek Antalyaspor’a destek vermeyeceğim.. O zaman git Yunanistan’da papadopulas ile yan yana maç izle.. Son kez söylüyorum.. Antalyaspor’u bu zor duruma düşürenler tarih sizi affetmeyecek.. Hele ki ben bir Antalyalı olarak asla ve asla kendi şahsım adına hakkımı helal etmiyorum.. Eyyy Antalyaspor, cehennemin dibine de düşsen senin peşinden gidecek bir çok Antalyaspor sevdalısı var..

Share
941 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

  • Antalyaspor’a, koydurduğunuz temlikler hukuka uygun mu!!.. Çıkın Açıklayın??

    09 Temmuz 2018 Köşe Yazarları

    Bir Antalyalı ve bir Antalyasporlu gazeteci ve spor yazarı olarak Antalyaspor'u bu duruma düşürenlerin peşini asla bırakmayacağımı öncelikle herkesin bilmesi istiyorum.. Kimse kusura bakmasın halen şuan ki mevcut yönetim eleştiriliyor ya hayret ediyorum.. Eeee tabi musluklardan akan sular artık kurudu.. Ya allah aşkına, eski yönetime sorun bakalım Antalyaspor'a koydurulan temlikler hukuka uygun mu, siz soramıyorsanız ben soruyorum buradan.. Eyy Antalyaspor'u bu duruma düşürenler cevap verin.. Koydurduğunuz temlikler hukuka uygun mu.. Antalyasp...