logo

Antalyaspor’da gerginlikler sona erdi

Süper Lig’in 13. haftasında sahasında Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Antalyaspor’da bu maç için heyecanlı bekleyiş sürerken, Antalyaspor A.Ş. ve Antalyaspor Kulübü Derneği başkan ve yönetim kurulları, öğle yemeğinde bir araya geldi.

Profesyonel futbol takımın maçlarını oynadığı 33 bin kapasiteli Antalya Stadyumu’nda bir süre önce hizmete giren restaurantta gerçekleşen öğle yemeğine, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır ve yönetim kurulu üyeleri ile Antalyaspor A.Ş. Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

SOHBET KONUSU FENERBAHÇE MAÇI
Öğle yemeğindeki sohbetin öncelikli konusu ise pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçı oldu. Ali Şafak Öztürk ile Nafiz Tanır, bu tür maçlarda alınan galibiyetlerin 3 puanın yanı sıra özgüven ve moral gücü sağladığına dikkat çekerek; yeterli taraftar desteği sağlanması halinde Fenerbahçe maçının yine kazanılacağına işaret etti.

ORTAK PAYDA ANTALYASPOR
Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, “Antalyaspor camiası kenetlendiğinde her zaman büyük başarılar elde edilmiştir. Kulübümüzün 51 yıllık tarihi bu söylediklerimin sayısız örnekleri ile doludur. Antalyaspor Kulübü Derneği olarak Antalyaspor A.Ş.’ye destek olma geleneğimiz devam edecek. Dün olduğu gibi bugün ve yarın ortak paydamız Antalyaspor’dur” dedi.

Antalyaspor A.Ş ve Antalyaspor Kulübü Derneğinin başkan ve yöneticileri yemekten sonra Hasan Subaşı Tesislerine geçerek Fenerbahçe maçı için yapılacak hazırlıkları görüştü.

Share
#

SENDE YORUM YAZ