logo

ANTALYASPOR’DA SORUNLAR BİTMİYOR! TARAFTAR YİNE İSYANDA…

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, maçlarda seremoniye çıkmak isteyen minik taraftarlar için bir duyuruda bulundu. Bunun için talep edilen para ise tartışma çıkardı. Akdeniz temsilcisi, son dönemde ‘stat aramalarıyla’ taraftarının tepkisini çekmişti.
Antalyaspor’un futbolcularla seremoniye çıkacak çocukların ailelerinden para talep etmesi büyük tepki gördü. Kırmızı- beyazlı kulüp, maç öncesi çocuk taraftarların futbolcularla birlikte seremoniye çıkmasının bedelini Anadolu takımlarıyla oynanan maçlar için 200; Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’la oynanan maçlar içinse 350 lira olarak belirledi. Son dönemde ‘stada girişte arama uygulamalarıyla’ taraftarının tepkisini çeken ve bir kısım taraftarlarca ‘boykot’ edilen Antalyaspor yönetimi, çocuk taraftarların futbolcularla seremoniye çıkmasını ücretlendirdi.

KRİZ BİTMİYOR
Kırmızı-beyazlı kulüpten “Haydi, minik Antalyasporlu takımını desteklemeye” sloganıyla bir açıklama yayınlandı. Kulübün resmi sitesinden yapılan duyuruda, şu ifadelere yer verildi:
“Antalyasporumuzun evinde oynadığı Süper Lig maçlarında, yıldız isimlerden oluşan A Takımımızla seremoniye çıkmak isteyen minik taraftarlarımızın hayalleri gerçek oluyor. Eğer; 2005 ila 2012 yılları arası doğumluysan, bu hayalini gerçekleştirmen için tek yapman gereken bizimle iletişime geçmen. Haydi, minik Antalyasporlu takımını desteklemeye!”

YILDIZLARIN ELİNİ TUTMAK 200 TL
Seremoniye takımla çıkmak için para talep edilmesi ise tartışma çıkardı. Açıklamanın devamında, seremonide yer almak isteyen çocuklar için ailelerinin Anadolu takımlarıyla maçlarda 200, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor karşılaşmalarında da 350 lira ödemesi gerektiği, ödeme kapsamında çocuklara Antalyaspor forması, şort ve çorap verildiği kaydedildi. gazetebir

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

ANTALYASPOR’DA SORUNLAR BİTMİYOR! TARAFTAR YİNE İSYANDA…” için 1 yorum

  1. Haydar Korkmaz : diyor ki:

    Futbolcular oynamıyor yönetim seyrediyor seyirciye stada girişte işkence yapılıyor yönetim seyrediyor teknik adam yetersiz yönetim seyrediyor daha çok var ama şimdilik bu kadar