logo

Antalyaspor’u bu duruma düşürenler tek tek hesap verecek

Hoppala şimdi nereden çıktı bu yazı diyeceksiniz de ben yine doğru bildiklerimi anlatayım tabi kendime göre.. Herkes bu yazının neresinden bakarsa üzerine bir şeyler almalı..

Öncelikle iki sezon öncesine gidelim Avrupa Kupalarının kapısından döndük.. Dönemin başkanı Ali Şafak Öztürk, kafaya koymuş Antalyaspor’u Avrupa’ya götüreceğim diye hatta taraftar lig bittikten sonra daha doğrusu lig başlamadan şampiyonluk şarkıları ve hayalleri kurmaya başladı.. Yıldız transferler yapıldı.. Başımıza bela edilen başta Nasri ve Menez, Antalyaspor’un adeta sonunu hazırladı.. Eto’o devre arasında takımı sattı gitti.. İşte sezona Avrupa ve Şampiyonluk şarkıları söylediğimiz ligi neredeyse son hafta kıl payı lig’de kalarak yaşadık ve yaşattılar.. İlk yarının bitimine bir ay kala Kongre’de ateşten gömleği giyen Cihan Bulut ve Yönetimi Antalyaspor’u ligde bıraktılar..

Tekrar sezon başına dönecek olursak yani Ali Şafak Öztürk dönemine.. Ceza almasına kesin gözle bakılan futbolcu Samir Nasri’ye ödenen net rakam daha bilinmiyor..Gelirken ayrı bir kazandı giderken ayrı bir kazandı.. Sakat geldiği iddia edilen Menez ile Başkanın otelinde günlerini gün ettiler.. Odalarına kimin girip kimin çıktığını bilmiyoruz diyen Servet Çavuşoğlu, anca bana yapacak bir şey yok demekle yetinmişti.. Doğru değil mi sevgili Çavuşoğlu, öyle dememişmiydin yüzüme.. Sayın Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor’un tesislerinde Nasri ve Menez’in ne haltlar karıştırdığını söylediğimde abi devre arasına kadar bir şey yazma dediğinde tamam dedim ama onlardan önce sen bırakıp gittin Antalyaspor’u.. 13 Yıl boyunca Antalyaspor’un gelirlerine temlik koyanlar bu şehre hesap verecek ve tek tek.. Yanlış transfer politikaları ve faiş fiyat politikasından dolayı şimdi Antalyaspor sıkıntılı günler geçiriyor.. Sosyal Medya’da bakıyorum da şimdi den Antalyaspor’u küme düşürdüler diye yorum yapıyorlar.. Bence Antalyaspor’u bu durumlara getirenlere hesap sormalıyız.. Sezon başında şampiyonluk şarkıları söyleyenler şimdi neden küme düştük diyor.. Neden geçmiş yönetime hesap sormuyorsunuz burda kişilere demiyorum tüm camiaya sesleniyorum.. Şuan ki Cihan Bulut ve Yönetimini kimsenin suçlamaya hakkı yok.. 350 Milyon Liraya yaklaşan bir borç var.. Bu borcu Cihan Bulut ve Yönetimimi yaptı soruyorum sizlere.. Bir buçuk yıl içerisinde hoyratça Antalyaspor’un paralarını çarçur edenler hesap vermeli..

Share
#

SENDE YORUM YAZ