logo

Başkan Temkinli Konuştu

Son haftalarda elde ettiği galibiyetlerle puan cetvelinde 7. sıraya kadar yükselen Antalyaspor'da Başkan Öztürk, "Avrupa hedefimiz bu sene kolay değil. Böylesi çok büyük beklentiye girmek bence doğru değil" dedi.

 


Kolay değil
Antalyaspor'da Gaziantepspor karşısında alınan 3-0'lık galibiyetin sevinci yaşanıyor. Maç sonrası gazetecilere havaalanında açıklamalarda bulunan kırmızı beyazlı takımın başkanı Ali Şafak Öztürk, temkinli konuştu. Son 10 haftanın en formda takımı olarak dikkat çeken ve üst üste elde ettiği galibiyetlerle puan cetvelinde 7. sıraya kadar yükselen Antalyaspor'un şimdi de hedefi ne olacak sorusu sorulmaya başlandı. Başkan Ali Şafak Öztürk, bu sezon ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ve Avrupa hedefinin bu sene kolay olmadığını söyledi.

 

 

Daha yolun başındayız

Ükinci yarıya Gaziantepspor galibiyetiyle başladıklarını belirten Başkan Öztürk, "Çok mutluyuz, ikinci devrede performansımız böyle güçlenerek devam edecektir. Ülk yarıda bıraktığımız şekilde devam etmesini istiyorduk. Şu anda bıraktığımızdan daha güçlü devam edebileceğimizi gördük. Ünşallah bu böyle devam eder. Daha yolun başındayız, bir şey görünmüş değil. Takım göstereceği performansla daha da yukarılara çıkabileceği gibi daha da aşağılara düşebilir. Bizim için önemli olan böyle iyi gitmesi" ifadelerini kullandı.

 

 

En iyisini yapacağız

Bu sezon çok büyük beklentiye girmek istemediklerini söyleyen Öztürk, "Sezon başından beri söylediğimiz gibi biz bu sezon çok büyük hedefler kurmak istemiyoruz. Bu sene başarı için alt yapıyı oturtma senemiz. Bunu en iyi şekilde yapacağız. Elimizden geldiği kadar üst sıraları zorlamaya çalışacağız. Bunun için de yaptığımız transferler de bu yolda yaptığımız transferler. Gelecek seneyi düşünerek yaptığımız hamleler. Bu sezon elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Avrupa hedefimiz bu sene kolay değil" diye konuştu.

 

Bir kanat oyuncusu

Üki transfer daha yapmayı düşündüklerini belirten Başkan Öztürk "Üki transfer daha yapmayı düşünüyoruz ama takımın dengesini de çok bozmak istemiyoruz. Üyi bir takımımız var. Bir transfere kesin gözüyle bakıyoruz. Diğer transfere de duruma göre bakacağız. Devre arasında transfer yapmak kolay olmuyor. Üstenen fiyatlarda astronomik rakamları bulabiliyorlar. Takımlar güç kaybetmemek için çok yüksek fiyatlar veriyorlar. Ondan dolayı bakacağız. Bir transfer kesin düşünüyoruz. Bu da kesinlikle kanat oyuncusu olacak" dedi. akdeniz manset

Share
#

SENDE YORUM YAZ