logo

Başkan Türel, Yeni Tesislerde Hünerlerini Sergiledi

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri bu kez Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ağırladı

Antalyaspor Kulübü'nü Avrupa'nın en modern tesisinin sahibi yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 7 Ocak'taki açılıştan sonra ilk kez Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'ne geldi. Menderes Türel, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor Yönetim Kurulu üyelerinden Emin Altıner, A Takım Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Genel Menajer Servet Çavuşoğlu, eski hakemlerden Sadık Deda, Antalyaspor eski futbolcusu ve antrenör Orhan Atik ile minyatür kale maç yaptı.

Türel 2 gol attı

Başkan Türel ile Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, aynı takımda yer aldı ve Başkan Ali Şafak Öztürk'ün takımına karşı mücadele etti. Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın her zamanki hırslı hali nedeniyle heyecanlı ve zaman zaman da esprili geçen maçı, Başkan Ali Şafak Öztürk'ün takımı 5-2 kazandı. Türel, 5-2 yenilen takımının 2 golünü de atan isim oldu.

 

Eto'o ile sohbet etti

Maçtan sonra antrenman sahasına gelen futbolcularla selamlaşıp Çaykur Rizespor maçı için başarı dileklerinde bulunan Başkan Türel, takım kaptanı Samuel Eto'o ile bir süre sohbet etti. Türel, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yaptığı sohbette, Galatasaray maçı için, "Çok iyi oynadığımız ve pozisyonlar bulduğumuz maçta gerçekten talihsizce yenildik. Ama takımımızın mücadelesi gerçekten her türlü takdire değerdi" diyerek düşüncelerini aktardı.

Maçı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel de izledi. Başkan Türel, giydiği kramponun rengini çok beğenen eşine, "Bu krampondan dünyada 2 tane var. Biri Eto'o'da, biri de bende" diyerek espri yaptı. akdeniz manset

Share
#

SENDE YORUM YAZ