logo

Bu yönetim devre arasını görmez!!

Öncelikle kimse kusura bakmayacak.. Kimsenin adamı falan değiliz.. Yazdıklarımdan sonra sanırım hak vereceksiniz diye düşünüyorum..
Antalyaspor kimsenin malı değil.. Antalyaspor Antalyalıların ve Antalyasporluyum diyen herkesin..
Şimdi gelelim, neden bu yönetim devre arasını göremez sözümüze..
Antalyaspor camiasına sesleniyorum.. Futbol takımı sezon sonuna kadar bu futbolu oynadığı sürece ligde kalacağımıza kaç kişi inanıyor???
Sezona Avrupa sesleri ve şampiyonluk şarkıları ile başladık şimdi ise düşme korkusu yaşıyoruz doğru mu???
İlk yarının bitimine kadar oynayacağımız maçlar şunlar: Konyaspor deplasman, Fenerbahçe içeride, Tarabzonspor deplasman, Gençlerbirliği içeride, Başakşehir deplasman, Alanyaspor içeride.. Tekrar soruyorum bu futbol ile hangi takımı yeneriz..
Geçtiğimiz sezonun flaş takımı ve Avrupa’yı kıl payı kaçıran bir Antalyaspor’a yapılması gereken transferler yapılmadı.. Şuan takımda bir çok general var.. Nasri, Menez, Boffin, Sandro ve bir kaç isim ile yola devam edilirse durum gerçekten vahim..
Bu perdenin bir yüzü.. Futbol ve Futbolcular ile ilgili yorumum..
Perdenin diğer yüzü ise yönetimsel hatalar zinciri ve yanlış ekonomi..
Son yapılan transferlere harcanan rakam ortada.. Nasri’nin aldığı faiş rakam herkesin dilinde..Menejerine ödenen para ile süper bir transfer yapılır sanırım..
Antalyaspor’un borcunun 350 Milyona dayandığı iddia ediliyor.. Bu borçları kim yaptı.. Gelir ve gider tablosunun dengeleri tamamen değişti.. Almış olduğumuz bilgilere göre daha geçtiğimiz günlerde yine özel bir bankadan 100 Milyon kredi çekildiğini duyduk.. Bir sistem yok.. Kulübe gelir getirici kaynakların arttırılması gerekirken bankalardan çekilen kredilerle Antalyaspor yönetiliyor.. Sportif başarı yok galibiyetlerden dolayı kazanılan paralar yok.. Yani hiç bir geliri olmayan Antalyaspor’un kasasına Bankalardan gelen krediler var.. Kırmızı-Beyazlı takımın beline binen milyonlar.. Bunun hesabını kim verecek.. Devre arasına kadar sportif başarı gelmez ise camia ayaklanır.. Herkes Sportif başarısızlığı konuşuyor.. Bana göre burada konuşulması gereken tek konu Antalyaspor’un ciddi borçları.. Antalyaspor yönetiminin bir B Planı varmıdır bilmiyorum ama burnumuza da pis kokular gelmiyor değil yani… Borçlara karşılık Antalyaspor’un yabancı birilerine satılacağı yönde iddialar var..
Eğer bunlar doğruysa çok yazık..
Evet Antalyaspor’un gerçek sahibi Antalyaspor derneği harekete geçti, Başkan Nafiz Tanır önderliğinde.. Sonuna kadar alınacak kararların arkasındayım.. Çünkü Antalyaspor iyi yönetilmiyor, her geçen gün artan borç kamburu büyüyor..
İşte bu yönetim bu nedenlerden dolayı devre arasını görmez diyorum.. Bu benim düşüncelerim.. Peki son kez sizlere soruyorum.. Sportif başarı gelmez ise ve bu borçlar her geçen gün büyür ise Antalyaspor’un durumu ne olur ve bu yönetim devre arasını görür mü sizce..
Ben bir Antalyalıyım ve sapına kadar da Antalyasporluyum.. Bu uyarıları yapmak benim vazifem.. Geçmişin şarlatan COM’cusunun (M.D) neden sesi çıkmıyor ve bu borçları neden dile getirmiyor anlamak mümkün değil bu arada..

Share
#

SENDE YORUM YAZ