logo

Büyük Antalyaspor Derneğinden tepki

Büyük Antalyaspor Derneği Başkanı Av. Aziz Çetin, Antalyaspor taraftarının maç öncesi stadyum girişlerinde maruz kaldığı çağ dışı aramalara tepki gösterdi. Geçen sezon sonu oynanan GÖZTEPE/ESKİŞEHİRSPOR Süper lig yükselme finalinde saha içi ve saha dışı olaylarda yaşanan güvenlik zafiyetinin cezasının Antalyaspor taraftarına kesilmeye çalışılmasını kabul etmeyeceklerini söyleyen Başkan Aziz Çetin, 2 senedir artan seyirci sayısına rağmen Antalyaspor taraftarı münferit olaylar hariç hiç bir müspet olay içinde olmadığını, sahaya yabancı yada yanıcı madde atmadığını, kötü tezahüratta bulunmadığını, takımının olumsuz sonuçlar aldığı haftalarda bile desteklerini esirgemeyen cefakar ve vefakar taraftarın stadyum girişlerinde maruz kaldığı çağdışı aramalarda art niyet aradıklarını belirtti.

YÖNETİM REAKSİYON GÖSTERMELİ
Antalyaspor yönetiminin de taraftarının bunca süredir yaşadığı bu olumsuz duruma reaksiyon göstermemesine anlam veremediklerini belirten Aziz Çetin, Antalyaspor Aş. yönetiminin gerekli merciler ile görüşerek, Türkiye’nin hiçbir stadyumunda bu kadar taraftarı rencide eden, bebek biberonu almayan, çocuk ve kadınlara rahatsızlık verecek kadar sıkılaştırılan aramaların, belirli ve kararında bir düzene getirilmesi için gerekli görüşmeleri yapmalarını talep etti.

HEP DESTEK TAM DESTEK
Antalyaspor taraftarlarının bu uygulamalar ile stadyumdan ve takımından uzak kalmasının mümkün olmadığını beyan eden Aziz Çetin, “Takımımızın desteğe en çok ihtiyacı olduğu maç Kasımpaşa maçıdır. Bizler tüm olumsuzluklara rağmen takımımızı son dakikaya kadar desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ