logo

Çalımbay’Dan Ince Hesap!

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, devre arasına kadar kalan 6 lig maçının çok önemli olduğunu belirterek, 4 ya da 5 oyuncu transfer etmeyi planladıklarını kaydetti.

 

 

Önümüze bakacağız

Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Çalımbay, göreve geldiği günden bu yana olan dönemi iyi geçirdiklerini söyledi. Takımda saha içi ve dışında yapılması gereken çok iş olduğunu aktaran Çalımbay, "Kadro dışı olan arkadaşlarımız var. Bunlardan bir ikisini hazırlık maçında kullanacağız. Lisans çıkarılmadığı için onlardan ilk yarı yararlanma şansımız yok. Bizim takıma yakın antrenman yaptırıyoruz. Devreye inşallah Antalyaspor, sorunsuz kadrodaki fazla arkadaşlarla yolları ayırıp, onlara bir fırsat verip oynamalarını sağlayacağız. Çok iyi bir kadro kurmamız gerekiyor. Çok geniş bir kadro olmayacak. Eksikliklerimiz devre arasında giderip önümüze bakacağız" diye konuştu.

 

 

Üşimiz zor

Ligin ilk yarısında kalan 6 maçı çok iyi değerlendirmeleri gerektiğine vurgu yapan Çalımbay, "Kalan son 6 maçı çok iyi bitirmemiz gerekiyor ki devre arasında yapacağımız işlerin bir faydası olsun. Şu anda transferden de önemli olan 6 maç. O maçlar her şeyin önünde. Ona göre hazırlıklarımızı yapıyoruz" dedi. Ülk yarıda kalan 6 maçın hepsinin final niteliğinde olduğunu kaydeden Çalımbay, "Bugüne kadar çok iyi maçlar çıkardık. Motta'yı ilerde oynattık, başarılı oynuyor. Danilo da iyi oynuyor. Devre arasını iyi değerlendirip, oralara da takviye yaptığımızda fazla oyuncu almadan daha iyi duruma geleceğiz. Üşimiz zor. Ama 6 maçı çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor" açıklamasını yaptı.akdeniz manset

Share
#

SENDE YORUM YAZ