logo

Cihan Bulut: Temlikleri kaldıracağız

Toplamda iki bankada 75 milyon TL temlik bulunduğunu belirten Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, bugününe kadar 20 milyonun üzerinde kredi taksiti ödediklerini belirterek, “30 milyon TL daha ödeme yapıp, temlikleri kaldırmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut ve Asbaşkan Şefik Öz, “Önümüzdeki sezon herkesin desteğine çok ama çok ihtiyacımız var. Tüm Antalya’ya çağrıda bulunuyoruz. Antalyaspor’u yalnız bırakmasınlar” dediler.

Antalyaspor’un henüz toplanmadığını ancak Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın Döşemealtı Tesisleri’nde adeta kamp kurduğunu belirten Cihan Bulut, “Hocamız çok istekli ve arzulu. Sözleşme imzalamamızın ardından ise çalışmalarına başladı. Ne yapması gerektiğini biliyor, taraftarımız hiç merak etmesin, Antalyaspor’u layık olduğu noktaya hep birlikte getireceğiz” dedi.

Antalyaspor olarak hiçbir kavganın içerisinde olmadıklarını ve olmayacaklarını da belirten Başkan Cihan Bulut, “Antalyaspor olarak kimseye küsme lüksümüz de bulunmuyor. Ancak Antalya kenti olarak el ele verip, birlik ve beraberlik ile bu takımı daha yukarılara taşıyabiliriz” diye konuştu.

Özellikle sosyal medyadan kendisine yönelik hakarete varan twitler atıldığını belirten Başkan Cihan Bulut, “Hakaret edenler ile ilgili avukatım gerekeni yapıyor. Ancak sosyal medyadan yapılan eleştiriler yüzünden de başkanlığı bırakacak değilim. Asla istifa etmeyi düşünmüyorum. Antalyaspor’a çok zor bir dönemde gelip, taşın altına elimizi koyduk. Pişman mıyım? Asla değilim. İyi ki de şuan Antalyaspor’un başkanıyım diyorum. Kendime güveniyorum. Kulübü bu borç batağından, yönetim kurulu ile birlikte düzlüğe çıkaracağımıza inanıyoruz” dedi.

Kasada paraları olduğunu, ancak paranın içerisinde parasızlık yaşadıklarını belirten Başkan Cihan Bulut, “Temlikleri kaldıracağız. Toplamda iki bankada 75 milyon TL temlik bulunuyor. Yaklaşık 20 milyon TL kredi ödemesi yaptık. 30 milyon TL daha ödeme yapıp, temlikleri kaldırmayı planlıyoruz. Böylelikle rahat bir nefes alacağız. Şuan bunun planlamasını yapıyoruz” şeklinde konuştu. haberantalya

Share
#

SENDE YORUM YAZ