logo

Doğru söyledik diye yemediğimiz küfür ve hakaret kalmadı

Yorucu bir Trabzon deplasmanı sonrası bir kaç saat önce Antalya’ya geldim.. Antalyaspor’u kimse bana sormasın nasıl diye.. Biz bu takımın buralara geleceğini aylar öncesinden yazdık.. Maçtan bir önce eski Teknik Direktörümüz Rıza Hocayı telefonla aradım ve kendisini ziyaret etmek istediğimi ifade ettim ve seve seve cevabını aldıktan sonra Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde sohbet etme fırsatı yakaladık.. Hocanın yüz ifadesi üzgündü bir çok konuları konuştuk.. Sözün özü tek suçlu Başkan Ali Şafak Öztürk’tür.. Nokta..
Şimdi gelelim asıl mevzuya.. Antalya’da Spor camiasında has bel kader tanınan bir sima olduğumu düşünüyorum.. Çünkü neredeyse 21 Yıl oldu bu meslekte.. Arkadaşlar karnım ağrımıyor.. RIZA HOCAYI YİYECEKLER diye yazı yazdım.. BAŞKAN, YÖNETİM VE BU FUTBOLCULAR İLE KÜME DÜŞERİZ diye yazı yazdım ve son olarak ta BU YÖNETİM DEVRE ARASINI GÖRMEZ dediğimiz zaman, sosyal medyadan yemediğimiz küfür ve hakaret kalmadı.. Neymiş efendim Antalyaspor düşmanıymışım.. Açıklayayım.. Öncelikle ben Antalyalıyım bu topraklarda doğdum ve topraklara gömüleceğim.. Ve buradan benim ne kadar Antalyasporlu olduğumu bilen bilir..
Bu yönetim devre arasını görmez dediğimiz zaman veya Başkan, yönetim ve bu futbolcular ile küme düşeriz dediğimiz zaman yine yemediğimiz hakaret kalmadı.. Çünkü biliyordum içeride neler olduğunu ne gibi çetrefilli işlerin döndüğünü.. Benim için Gültekin Gencer’in adamı dediler.. Dönemin Başkanı Gültekin Gencer, beni mahkemeye verdiği zaman neredeydiniz.. Neden beni savunmadınız.. Şimdi mevcut yönetimi eleştirdik diye en ağır şekilde eleştiriliyorum.. Yine söylüyorum bu kez yüksek bir sesle.. Bu Yönetim ve başındaki Ali Şafak Öztürk ile bazı futbolcular gitmediği sürece Antalyaspor küme düşer..
Bir Antalyalı olarak, küme düşer kelimesini içim acıyarak yazıyorum ama bir de gerçekler var ortada.. Neyse son olarak şunları ifade etmek istiyorum.. Ben Antalyalıyım ve Antalyasporluyum, ben bu memleketin çocuğuyum.. Perşembe günü kongrede ne olur derseniz her şey bugün akşam belli olacak..

Share
#

SENDE YORUM YAZ