logo

Dostluk Başka Rekabet Başka

Türkiye Spor Camiasının gündemi Antalyaspor..


Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın gelmesiyle adeta şaha kalkan Antalyaspor'a kesinlikle yan bakılmıyor..


Üçeride ve dışarıda aldığı galibiyetler ile dipten kurtulup şimdi gözünü Avrupa'ya diken Kırmızı-Beyazlılar da bu hafta ki hedef Alanya..


Ülçemizin Süper Lig'deki temsilsilcisi ile yıllara dayanan rekabet var..

Geçtiğimiz yıl zaman zaman Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile yapmış olduğumuz gerek Telelevizyon programları gerekse telefon görüşmelerinde Başkan hep şunu söyledi; Dostluk başka sahada ki rekabet başka diye.. Çok doğru bir söz..


Evet hafta sonu Cumartesi günü Alanyaspor, Antalya'ya gelecek.. Alanyaspor'un durumu ortada ama Antalyaspor'un da bir hadefi var o da Avrupa..


Ligin en formda takımı Antalyaspor, Alanyaspor maçını da kayıpsız geçecek ve Avrupa yolunda emin adımlarla ilerleyecek.. Ve bir sonraki hedefimiz ise Konya.. Sosyal medyada Konya'nın plakası olan 42'ye atıfta bulunarak Kırmızı-Beyazlı renklere gönül veren taraftarlar kendilerine ayrılan yeri hınca hıç dolduracaklar.. Günler öncesinde hazırlıklar başladı bile..

Ama önce önümüzde Anlanyaspor engeli var.. Ben çok rahatım.. Alanya engeli aşılacak ve tüm gözler 12 Şubat'ta Konya'da oynanacak olan Konyaspor maçına çevrilecek..


Son olarak muhteşem taraftarıyla bütünleşen Antalyaspor hedefine emin adımlarla ilerliyor. Cumartesi günü Alanyaspor ile oynanacak maç çok önemli ama sapla samanı karıştırmayalım.. Dostluk başka sahada ki rekabet başka.. Antalyaspor'un Alanyaspor karşında 3 puan alacağından hiç şüphem yok.. Başarılar Antalyaspor'um..

Share
#

SENDE YORUM YAZ