logo

Eto’O Süresiz Kadro Dışı

Antalyaspor'un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o ile kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk arasındaki gerilim radikal bir karar ile son buldu. Antalyaspor yönetimi, Eto'oyu süresiz kadro dışı bıraktı.
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile Samuel Eto'o arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, bugün erken saatlerde yaptığı açıklamada takım kaptanı Samuel Eto'o'nun performansında düşüş olduğunu söylemiş, "Hiçbir oyuncu Antalyaspor'un menfaatlerinin üzerinde değildir. Herkes haddini bilecek" demişti. Antalya Başkanı'ın bu açıklamalarının ardından Samuel Eto'o da resmi Ünstagram hesabından çok sert bir açıklama yaptı.

Eto'o'nun şu ifadeleri kullanmıştı

Hatırlatma… Bilemiyorum; belki de bazıları "siyahi" olduğum için saygı duymuyorlardır. Ama ben bu oyuna gelerek bulunduğum seviyeden inmeyeceğim. Futbolda 18. yılımı doldurdum. Bu 18 yıl boyunca da işimi her zaman sonsuz şevk ve yürekle yaptım. Kazandığım bütün bu kupalar, ödüller, başarılar bundandır. Kazanmaya da devam edeceğim.

Gerek Antalyaspor gerekse Antalyaspor'un menfaatleri için, asla kavga etmeyeceğim. Çünkü benim için önemli olan tek şey; formasını taşıdığım Antalyaspor. Buradan kavga etmekten korktuğum algısı oluşmasın. "Bazıları", "bazılarını" adımı kirletmek adına yazılar yazmak için satın almış olsalar da… Saygı! Birbirimize saygı duymalıyız. Saygı göstermeyen, saygı göremez…

 


Eto'o gemileri yaktı

Antalyaspor'un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın ardından yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.

Kararı, kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk akşam antrenmanında sahaya gelerek Eto'o'ya bildirdi. Antrenmana katılmayan Eto'o ise sahayı terk ederek savunma yazmak için Hasan Subaşı Tesisleri'ne gitti.

Kırmızı-Beyazlı kulüpte önümüzdeki günlerde ne tür gelişmeler yaşanacağı şimdiden merak konusu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ