logo

Eyyyy, Gültekin Gencer ve Yönetimi

Zordur Kulüp Başkanlığı ve yöneticiliği yapmak..

İyi işler yaparsın yine de yaranamazsın..

Flaş transferler yapar yine yaranamazsın..

Kulübü ekonomi yönünden disipline etmeye çalışırsın yine yaranamazsın..

Antalyalıysan zaten hiç mi hiç yaranamazsın..

Şimdilerde herkes bana soruyor Gültekin Gencer’i neden eleştirmiyorsun diye..

Bilmeyenler için söylüyorum.. Antalyaspor tarihinde ilk defa savcılığa suç duyurusunda bulunulan bir spor yazarı olarak tarihe geçtim.. Savcılığa veren de Gültekin Gencer Başkandı..

Neden mi?? Antalyaspor’u eleştirmemizden dolayı.. Neyse şimdi asıl konumuza gelelim ve bir kez daha Gültekin Gencer’i eleştireyim o zaman..

Gültekin Gencer döneminde Antalyaspor başarı yakaladı, dünyaca ünlü futbolcu Eto’o getirildi ve Ülke turizmine de büyük katkı sağlandı.. Sonrası ise tam bir tiyatro..

Görevden zorla istifa ettirildi.. Tam başarıyı yakalayacakken Antalyaspor’un üzerine karabulutlar çöktü.. 80 Milyon borç var diye feryat figan bağırılmıştı.. Ali Şafak Öztürk ve meşhur ekibi göreve geldi.. Flaş transferlere imza atılacağını öğrendik.. Gelin görün ki tam bir sansasyon transfer yapıldı.. Dünyaca ünlü Samir Nasri Antalya’ya geldi.. Dopingden caza alacak futbolcuyu getirdik geldik.. Rekor bir rakama.. Şuan inanın kimse bilmiyor maliyeti ne kadar diye kimisi diyor 6 Milyon EURO kimisi diyor 9 Milyon EURO.. Sözleşmesinde Bilmem ne kadar pas atarsam şunuda alırım, bilmem ne kadar asist yaparsam şunu alırım, bilmem kaç gol atarsam şu parayı alırım.. Birde imza parası adı altında neredeyse 5 Milyonun üzerinde verilen paralar, menajer ücretleri.. Bir bakıyoruz Gültekin Gencer’in kurduğu takım ligi 5. bitiriyor.. Sonrasında sezona şampiyonluk paralosı ile lige giriliyor ama devre arasını görmeden Antalyaspor’u borç batağının içine sokulup arkalarına bakmadan gidiyorlar.. Sonrası, eski Başkanlardan Cihan Bulut ve ekibi Kırmızı-Beyazlı takımın başına geçiyor.. Pimi çekilmiş bomba Cihan Başkan ve ekibinin kucağına bırakılıyor.. Eto’o Konyaspor’a gidiyor, yerine ise Osmanlıspor’dan Souleymane Doukara ve Başakşehir’den eski futbolcumuz Hakan Özmert’i alarak ikinci yarı maçlarına başladık.. Sezonu ha düştük ha düşeceğiz korkusuyla tamamladık..

Eyyyy Gültekin Gencer, şimdi seni eleştiriyorum..

Senin suçun Antalyalı olman..

Senin suçun seyirci ortalamasını 15 Binin üzerine çıkarman..

80 Milyon borç var diye seni linç ettik..

Menejer paraları yedin diye iddialar var idi.. 50 bin 70 bin gibi sanırım..

Şimdi Menajerlere verilen Milyon EURO’ları kimse konuşmuyor..

200 Milyon Kredi çekilmiş 103 Milyon faizi var.. Kimse konuşmuyor..

Şuan borç 400 ile 450 Milyon arası kimsenin sesi çıkmıyor..

Sakın ha kimse laf etmesin.. Antalya uyuyor ve uyutuluyor..

Bakalım bu uyanışın sonunda kendimizi nerede bulacağız..

Eyyyy Gültekin Gencer ve ekibi.. Bugün bu borcu siz yapmış olsaydınız..

Antalya’da yürüyüşler yapılırdı, Tesislerin önünde protestolar yapılırdı..

Senin suçun çok büyük bu kulübü borç batağına sürükledin, senin suçun çok büyük sen Antalyalısın.. Senin suçun çok büyük Antalyaspor’un ismini dünyaya duyurdun.. Senin suçun çok büyük senin kurduğun takım Avrupa kapısından döndü.. Yani kısacası senin suçun büyük be başkan..

Son olarak Antalya ve dünyanın ünlü işadamlarından Ünlü Tarımcı Yüksel Tohumun Yönetim Kurulu Başkanı, Mehmet Yüksel gibi bir değere yapılan büyük terbiyesizliğide unutmadık.. Bir gün yanlış HESAP bağdattan dönecek yada ahirette HESAPLAR görülecek..

Son olarak kimsenin yaltakçılığını ve şakşakçılığınıda yapmıyorum..

Evet ben tarafım ama Antalyaspor tarafındayım..

Share
#

SENDE YORUM YAZ