logo

Güçlü Yönetim Güçlü Antalyaspor / Mehmet Çelik

Ükinci hafta Alanyaspor'un cezası nedeniyle Antalya Arena Stadında oynan Antalyaspor-Alanyaspor maçında çıkan olaylar nedeniyle Antalyaspor'a verilen saha kapatma cezası bildiğiniz gibi tahkimden geri döndü..


Büyük başarı.. Bu büyük başarıda pay sahibi olan başta Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Antalyaspor'un Asbaşkanı Avukat Boraterzioğlu.. Tabiki Federasyonu Bimer'e şikayet eden büyük Antalyaspor camiası.. Şimdi kavga zamanı değil.. Yeni yönetim eski yönetim kavgasını bir kenara bırakalım..


Yeni yönetime çalışmıyorlar hiç bir işi beceremiyorlar diyenlere en güzel cevabı verdiklerini düşünüyorum.. Bu büyük bir başarı.. Antalyaspor Yönetimini ayakta alkışlamak lazım.. Şimdi çok önemli bir maç bizi bekliyor.. Rakibimiz Konyaspor.. Saha dışı olaylarına kesinlikle karışmayalım, müsabaka esnasında Antalyasporlu futbolcularımıza 90 dakikaa boyunca destek verelim..


Yönetim Kurulunuda unutmamak gerekir diye düşünüyorum.. Onlarda bu maçta desteği hak ediyor.. Kısacası güçlü bir yönetimimiz ve güçlü bir Antalyaspor takımımız var.. Son olarak şunu söylemek şuan ki mevcut yönetime biraz sabır göstermeliyiz.. Önemli projeleri var.. Hep birlikte bekleyip göreceğiz..


Konyaspor maçı öncesi seyircisiz oynamama kararının geri dönmesi yukarıda da ifade ettiğim gibi bu Yönetimin bir başarısı.. Yoğun bir lobi faliyeti ve hukukçuların yoğun çalışması sonucunda çıkan sevindirici karar.. Son olarak Konyaspor maçında takımımıza 90 dakika boyunca destek verelim..


Güçlü bir Yönetim ve güçlü bir Antalyasporumuz var.. Haydi pazar günü tribünleri dolduralım.. Yönetimimizin ve Futbolcularımızın desteğe ihtiyacı var.. Şimdiden Antalyasporlu futbolcularımıza yürekten başarılar diliyorum

Share
#

SENDE YORUM YAZ