logo

Hakeme Rağmen Maçı Kazanacağız

Şöyle sezon başına dönecek olursan 2 puanda aldığı takımı sanki elinde sihirli bir değnek varmış gibi Antalyaspor camiasının üzerinde gezdiren Rıza Çalımbay, sana ne kadar teşekkür etsek azdır..


Rıza Hocayı Antalyaspor'a getiren Yönetimi ellerimiz parçalayana kadar ne kadar alkışlasak azdır..


Rıza hocanın gelmesiyle futbolcuların üzerinde oluşan ölü toprağı kaldıran sevgili Rıza hocaya ne kadar dua etsek azdır..

 

 

Düştü gözüyle baktığımız tek aşkımız Antalyasporumuz, Avrupa yolunda son viraja girdi..


Ancak yine kirli oyunlar mı oynanıyor diye kendi kendimize düşünüyoruz.. Yarın Kasımpaşa ile oynuyoruz.. Maçın hakemi Trabzonlu Barış Şimşek.. Bizim rakibimiz kim Avrupa yolunda tabiki Trabzonspor.. Yarın ki Kasımpaşa maçına verilen hakem şaibelidir..


Eğer Kasımpaşa maçında vereceği kararları ve tutumunu yarın Üstanbul'da çıplak gözle izleyeceğiz.. Aynı Barış Şimşek, Üstanbul'da Beşiktaş maçında bizi katletmişti, adeta lime lime doğramıştı..


Yarınki maçta futbolcularımız üstün bir performans ortaya koyacaklarından hiç şüphem yok.. Moraller en üst seviyede.. Herkes maçı bekliyor.. Ama şunu unutmamak lazım eğer maçın orta hakemi Barış Şimşek, art niyetli bir tutum sergilerse ve vereceği kararlarda Antalyaspor'un kaderiyle oynarsa bunada kimse sessiz kalmamalı..

Yarını hepimiz çok merak ediyoruz.. Ancak son olarak şunu söylemek istiyorum.. Başta Futbolcular, Teknik Heyet, Yönetim ve Taraftarımız tek yürek olmuş durumda.. Moraller en üst seviyede.. Ben iddia ediyorum Kasımpaşa maçından üç puanla ayrılacağız, hakeme rağmen rakibimizi yeneceğiz.. Kimseden korkmuyoruz.. Çünkü BÜZ ANTALYASPORUZ..

Share
#

SENDE YORUM YAZ