logo

Imzayı Attı Avrupa Dedi

Antalyaspor ilk transferini gerçekleştirdi. Düzenlenen imza töreniyle Antalyasporlu olan Galatasaraylı genç futbolcu Salih Dursun, "Avrupa'da oynamak istiyorum" dedi

Antalyaspor yükselişte

Kırmızı beyazlı takım, Galatasaray'dan satın alma opsiyonlu 3,5 yıllığına kadrosuna kattığı Salih Dursun ile resmi sözleşme imzaladı. Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde Antalyaspor Asbaşkanı Şefik Öz, Yöneticisi Salih Peker hazır bulundu. Antalyaspor'a imza atmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden 25 yaşındaki genç defans oyuncusu Salih Dursun, "Antalyaspor'un vizyon bir kulüp olduğunu gördüm. Kaliteli bir kulüp olma yolunda yükselişte. Başarıya aç olan bir kulüp. Bende oynamaya açım. Oynayarak başarılı olmak istiyorum. Benim için en uygun olan kulüp Antalyaspor'du. Kariyerim boyunca en mutlu olduğum kulübe geldim" dedi.

 

Bir hedef de A Milli olmak

Kariyerinde başarılı olarak Avrupa'ya gitmek istediğini dile getiren Salih Dursun, "Kariyer planlamamda ilk olarak burada başarılı olmak istiyorum. Antalyaspor'un da yükselişiyle, kendimin de yükselişi olmasını istiyorum. Herkes A Milli takımda oynamak ister. Milli takıma gidip oradan da Avrupa'ya açılmak istiyorum. Bunu başaracağımı düşünüyorum. Antalyaspor benim için güzel bir seçenek. Ünşallah başarılı olurum burada ama ilk olarak Antalyaspor ile Avrupa'da oynamak istiyorum" diye konuştu. Galatasaray ile Trabzonspor maçının hakemi Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart göstermesiyle ilgili ilk kez açıklamalarda bulunan Dursun, bütün hakemlerden özür dilediğini söyledi.

Net bir teklif yok

Salih Dursun'un Antalya'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Antalyaspor Asbaşkan Şefik Öz, "Biz de onun burada olmasından çok mutluyuz. Satın alma opsiyonlu 3,5 yıllık bir sözleşme yaptık. Ünşallah başarılı kariyerine bizimle devam edecek" dedi. Şefik Öz, Eto'o'nun durumuyla ilgili olarak ise, "Eto'o'ya, şuana kadar netleşmiş bir teklif yok" dedi.

 

Genç bir oyuncu aldık

Antalyaspor'a güzel bir futbolcu kazandırdıklarını dile getiren Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Salih Peker ise, "Genç bir oyuncu aldık. Milli takımlarda da görev almış bir oyuncu. Çok yönlü bir oyuncu aldık. Hocamız nerede değerlendirmek isterse orada oynatacak. Antalyaspor için inşallah hayırlı olur" diye konuştu.akdeniz manset

Share
#

SENDE YORUM YAZ