logo

Ismail Bilal, Öyle Bir Cevap Verdi Ki!!!

Bu gün bir internet sitesinde hakkında yayınlanan iddialara Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Üsmail Bilal, sosyal medya hesabından yanıt verdi. Üşte Bilal'in anlamlı açıklaması:

"Bir haber sitesinde dün yapılan Antalyaspor Kulübü toplantısına sorulacak sorulardan çekindiğim için kaçtığım yorumuyla tamamen kamuoyunu yanıltıcı, yanlı ve yorum içiren haber yayınlanmıştır.
60 yıl boyunca köklerini Antalya'ya salmış aile şirketi ortağı, bir Antalya sevdalısı olarak bu yakıştırmayı yapanları öncelikli olarak kınıyorum. Gerek ticaret hayatım, gerek aile hayatımla her zaman duruşumla örnek olmaya çalıştığım kentimde, şahsıma layık görülen hiçbir görevden de kaçmadım. Elimi değil, kafamı bile taşın altına koyarak her zaman Antalya'nın çıkarları adına taraf olarak görev yaptım. Şükürler olsun ki, bugüne kadar cevap veremeyeceğim hiçbir soruyla karşı karşıya kalmadım. Bu duruşum şahsımın ilkeleri ve ahlaki bakış açısının yanı sıra memleket aşkımından kaynaklanmaktadır. Kişisel kavgaların, kişisel hırsların Antalyaspor üzerinden hesap görülmesine de her saman karşı durdum. Böylesi bir yaşam felsefiyle Antalya sevdalısı olarak, şahsıma yapılan yakıştırmalar tamamen asılsızdır.
Basın toplantısının olduğum gün ailemle birlikte Elmalı Akçay'da bulunma zorunluluğum vardı. Hatta sosyal medya hesaplarımdan da bu görülecektir. Gizlim, saklım olmadığını tüm dostlarım bilir. Kişisel hırslar, kişisel hesaplar, intikam duygusuyla Antalyaspor yönetilemez. Buna izin vermeme adına yönetimimizin tavrı bellidir. Ancak, Antalyaspor'un içinde bulunduğu durumu kişisel çıkar kabul edenler, kamouyunu yanlış bilgilendirerek suni gündem oluşturmaya kalkmaktadır.
Üsmail Bilal olarak her zaman bu bakış açısında olan insanlardan uzak durdum ancak Antalya sevdalıların yanlış bilgiler doğrultusunda çamur at izi kalsın mantığıyla yapılan haberle ilgili kafalarında tek bir soru işareti oluşmaması adına bu açıklamayı zorunlu buldum.
Kamuoyuna duyurulur…".hurses 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ