logo

Konyaspor’u Yeneceğiz / Mehmet Çelik

Kimse gözünde Konyaspor'u büyütmesin.. Bizim onlardan hiç bir eksiğimiz yok.. Güçlü bir Yönetim var, güçlü bir Antalyaspor takımı var ve büyük Antalyaspor camiası var..


Yarın Antalya Arena Stadında kenetleneceğiz.. 90 Dakika boyunca Kırmızı-Beyazlı formayı giyecek olan futbolcularımızı sesimiz kısılana, ellerimiz parçalanana kadar alkışlayacağız.. Çünkü biz Antalyasporuz..


Saha öncesi ve saha dışı olaylara karışmayalım.. Dostluk çerçevesinde bir maç diliyorum.. Biz Konyaspor'dan korkmuyoruz, biliyorum ki onlar bizden korkuyor.. Yönetimin büyük başarısı ile cezamız tahkim kurulundan geri döndü bildiğiniz gibi.. Bu moral ve motivasyon ile mübarek Kurban Bayramı öncesi futbolcularımız camiamıza 3 puan hediye edecekler buna yürekten inanıyorum.. Yönetim üzerine düşün görevi fazlasıyla yaptı, camia üzerine düşen görevi yaptı.. Şimdi son söz yarın sahaya çıkacak olan futbolcularda.. Onların alacağı galibiyetle çifte bayram yaşayacağız..
Eto'o konusunda ise herkes sağ duyulu olmalı.. O şimdi artık bizim futbolcumuz, bağrımıza basmalıyız..


Son olarak Teknik Patron Jose Morais'in, Serdar Özkan'ı oynatması gerketiğinin altını bir kez daha çizmek istiyorum.. Geçtiğimiz sezonun en başarılı futbolcularından birisi.. Kişisel çekişmeler bir yana bırakılmalı.. Antalyaspor'a büyük katkıları olan bu futbolcunun yarın mutlaka sahada olması gerekiyor aksi halde o kanatta işimiz çok zor.. Bu uyarıyıda yaptıktan sonra, yarın ki maçı mutlaka kazanacağımızı buradan ifade ediyorum.. Haydi Antalya maça, haydi herkesi 90 daakika boyunca susmadaan takımımızı desteklemeye çağırıyorum.. Gazipaşa'dan Kaşa'a kadar yarın Antalya Arena Stadında buluşmak üzere.. Başarılar Antalyam..

Share
#

SENDE YORUM YAZ