logo

Mustafa Denizli’den destek İstendi

Teknik direktör arayışlarına hız veren Antalyaspor, Mustafa Denizli’den yardım istedi. Camianın önde gelenleri, Denizli’den takım ile ilgili rapor hazırlamasını ve teknik direktör önerisinde de bulunması talep edildi. Ayrıca camianın teknik direktörlük için Mustafa Denizli ismine sıcak baktığı da öğrenildi

Antalyaspor Kulübü’nde 10 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurul öncesi, teknik direktör arayışları da hız kazandı. Antalya’da önemli bir ismin, Mustafa Denizli’den takımla ilgili bir rapor talep ettiği ve teknik direktör konusunda öneride bulunmasını istediği konuşuluyor.

DENİZLİ’DEN RAPOR

Spor Toto Süper Ligin ilk yarısı sona ererken, kırmızı beyazlı takımda teknik direktör arayışları hız kazandı. Bir yandan teknik direktör arayışları devam ederken ve diğer yandan da bu konuda tecrübeli isimlerden yardım isteniyor. Antalya’da önemli bir ismin, Türk futbolunun en önemli teknik direktörlerinden birisi olan Mustafa Denizli’den, Antalyaspor ile ilgili rapor talep ettiği iddia ediliyor. Antalyaspor’un mevcut kadro yapısı ve hangi mevkilere transfer yapılması konusunda destek isteyen bu isim, ayrıca Mustafa Denizli’den takımı çalıştıracak bir teknik direktör önerisinde de bulundu.

ANTALYASPOR’UN BAŞINA GETİRİLEBİLİR

Mustafa Denizli’nin bu konuda Antalyaspor’a yardım edeceğini belirtmesinin ardından rapor konusunda hazırlıklara başladığı öğrenildi. Ayrıca camia içerisinde Mustafa Denizli gibi tecrübeli bir teknik adamın Antalyaspor’a büyük katkı sağlayacağı konuşulurken, Denizli’ye teknik direktörlük konusunda da bir teklifin yapılması bekleniyor.

GÖRÜŞMELER DE SÜRÜYOR

Bir yandan Mustafa Denizli’den yardım isteyen Antalyaspor, diğer yandan da alternatif hocalar ile görüşmelerini sürdürüyor. İlk olarak Igor Tudar ile temas kuran Antalyaspor yönetimi adına izleme komitesinden Adnan Gülek, ret yanıtı alınca bu kez Kayserispor’un eski teknik direktörü Prosinecki ile görüştüğü öğrenildi. İlk görüşmenin olumlu geçtiği belirtilirken, devre arasına kampına yeni teknik direktörle gidilmesi için alışmalar başlandığı öğrenildi. Hürses

Share
#

SENDE YORUM YAZ