logo

Nasri, Antalyaspor’da kalıyor

Aldığı başarısız sonuçlarla alt sıralara gerileyen ve 10 Ocak’ta seçime gidecek olan Antalyaspor’da, yıldızlar isyan bayrağını açtı. Eto’o ve Nasri, menacerlerine takımdan ayrılmak istediklerini iletirken, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, bu isimlerin takımda kalmasını istedi.

Süper Lig’in ilk yarısında aldığı başarısız sonuçlar nedeniyle ateş hattının bir basamak üstünde yer alan, Hamza Hamzaoğlu’nun takımın başına getirilmesiyle bu sezonki 3. teknik direktörü ile çalışan ve Ali Şafak Öztürk başkanlığındaki yönetimi istifa eden Antalyaspor’da, kriz patlak vermeye başladı.

Kırmızı-Beyazlılar’ın en önemli isimlerinden Samuel Eto’o ve Samir Nasri, isyan bayrağını açtı, takımdan ayrılmak istediklerini menacerlerine iletti. Daha önce Fransız yıldız Jeremy Menez ile yollarını ayıran Kırmızı-Beyazlılar’da yeni teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ise Eto’o ve Nasri’nin kesinlikle takımda kalmasını istedi.

Yeni başkan ikna edecek
Teknik heyet iki yıldız için seferber olurken, 10 Ocak Çarşamba günü seçime gidecek olan Akdeniz temsilcisinde seçilecek olan yeni başkanın yıldız isimlerle bir görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor. Süper Lig başta olmak üzere Avrupa ve Çin’den birçok talibi bulununan iki futbolcunun, nasıl bir karar vereceği ise merak konusu. fanatik

Share
#

SENDE YORUM YAZ