logo

Öztürk, Kazanmak Istiyoruz

Taraftarlara tribünleri doldurmaları çağrısında bulunan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, "Avrupa iddiamızın sürmesi için Medipol Başakşehir maçında elimizden geleni yapıp, kazanmak istiyoruz" dedi.


Spor Toto Süper Lig'de UEFA Avrupa Ligi katılmayı hedefleyen Antalyaspor, yarın sahasında Medipol Başakşehir ile karşılaşacak. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Medipol Başakşehir maçının kendileri açısından çok önemli olduğunu dile getirdi. Trabzonspor mağlubiyetinin ardından Avrupa'ya gitme hedefinden uzaklaşma olduğu yönünde düşüncelerin oluştuğunu belirten Öztürk, ligde puan anlamında iyi konumda olduklarını ve iddialarının sürdüğünü söyledi. Antalyaspor'un UEFA hedefi olduğunu, Medipol Başakşehir'in de şampiyonluk yarışını sürdürdüğünü kaydeden Öztürk, maçın şampiyonluk yarışını etkileyebileceğine değindi.

 

TARAFTARA ÇAĞRI
Antalyaspor'un ligdeki en önemli maçlarından birini oynayacağını anlatan Ali Şafak Öztürk, şunları söyledi:
"Avrupa iddiamızın sürmesi için Medipol Başakşehir maçında elimizden geleni yapıp, kazanmak istiyoruz.
Avrupa hedefi için çok önemli olan karşılaşmada taraftardan tribünü doldurup, takımı 90 dakika desteklemesini istiyoruz. Geçen hafta Adanaspor ile deplasmanda oynanan karşılaşmanın ardından taraftarı taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında bazı taraftarlarımız yaralandı. Maçtan elde edilecek bilet gelirini yaralı taraftara bağışlanacağız." gazetebir

Share
#

SENDE YORUM YAZ