logo

Rıza Çalımbay: Nakoulma’yı Istiyorum

Transferin en yoğun takımlarından biri olan Antalyaspor'un teknik direktörü Rıza Çalımbay, Radyobilyoner'de Futbolun Aktörleri programında Ömer Necati Albayrak'ın sorularını yanıtladı. Gündemlerindeki oyuncular hakkında önemli açıklamalar yaptı.

 

'Salih bitmedi'

"Çok iyi bir yönetimimiz var. Üyi şeyler ortaya çıktı. Çok kritik maçlar kazandık. Çizdiğimiz grafik çok iyi. Risk işimizin bir parçası. Böyle takımlarda çok çalıştım. Korkmadan göreve geldim. Futbolcular da takımı sahiplendi. Eksiğimiz var takviyeler yapacağız. Salih Dursun henüz bitmedi. Görüşüyoruz. Üstediğimiz bir oyuncu. O da bizi istiyor. Nakoulma'yı Kasımpaşa'ya almaya çalıştık sezon başında. Mersin'e bizim getirdiğimiz bir oyuncuydu. Ancak yönetime pahalı geldi, kabul ettiremedik. Şimdi de gündemimizde. Transferini gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Fakat bitmiş bir şey yok henüz."

 

'Emre ayrılabilir'

Takımdan ayrılacağı iddia edilen Emre Güral'la ilgili de konuşan tecrübeli hoca, "Oyuncuyu oynatmamız kendisine bağlı. Emre Güral, geldiğimden beri sakattı. Yüzde yüz katılamadı aramıza. Maç oynaması lazım. Eğer gitmek isterse izin veririz. Konuşuruz, bakarız durumuna. Emre Güral iyi bir oyuncu" diyerek ayrılığa da yeşil ışık yakmış oldu. fanatik

Share
#

SENDE YORUM YAZ