logo

Şimdi Antalyaspor Zamanı / Mehmet Çelik

Öncelikle Trabzonspor galibiyetinden dolayı Futbolcuları, Teknik heyeti ve Trabzon'da takımlarını yalnız bırakmayan Antalyaspor taraftarını kutlamak istiyorum.. Maçın geneline geçmeden önce şunları dile getirmeden geçemeyeceğim..

Portekizli Teknik adam döneminde 60 dakika sahada kalabilen Antalyaspor'un bakıyoruz artık neredeyse bir doksan dakika daha mücadele edecek gücünü tüm Türkiye gördü.. Futbolcuları tek tek kaleme almak istemiyorum.. Herkes elinden gelen tüm mücadeleyi gösterdi..

Ancak kaleci Ferhat konusunda kendisiyle özel olarak konuşulmalı..Çok lakayit ve maç içerisinde yapılmayacak hataları yapıyor.. Bence dünkü maçın adamı ama kulağının çekilmesi lazım.. Bu kadar lakayitlik olmaz..

Evet şimdi Antalyaspor zamanı.. Sezon başında üzerimizde dolaşan kara bulutların dağıldığını görüyoruz.. Tekrar Türkiye'nin gündemindeyiz.. Trabzon karşında tarihi bir galibiyet aldık.. Maç sabahı Trabzon gazeteleri, geçen senenin acısı olacak ki hep 7-0'lık skora takılmışlar.. Taraftarın futbolcular üzerinde inanılmaz bir baskısı ve Hakemin yüreklice verdiği kararlar.. Avni Aker'de son maçta hafızalardan silinmeyecek bir maç ile tarihe ismini yazdırdı Antalyaspor..

Hatırlamayanlar için söylüyorum.. Daha önceki yazımda eleştireceğim hemde acımasızda demiştim.. Eleştirmiştik ancak doğru eleştiriler yaptık.. Haklılık payımız ortaya çıktı sanırım.. Saldırmıyoruz ısırmıyoruz demiştim.. Son maçlarda gördük ki saldıran bir Antalyaspor ve rakibine nefes aldırmayan bir Antalyaspor var artık karşımızda..

Beyefendi kişiliği ile takdir ettiğim Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ve ekibinin başarısı her geçengün artacak buna inancım sonsuz.. Yönetime de bir parantez açmak istiyorum, son haftalarda da alınan sonuçlarda da sizlerin tabiki payı büyük.. Şimdi Antalyaspor zamanı, şimdi cumartesi günü saat 19.00'da Adanaspor ile oynayacağımız müsabaka için mazeretsiz herkes Antalya Arena Stadına.. Eskisinden daha çok desteğe ihtacı var takımımızın.. Hep destek tam destek..

Share
#

SENDE YORUM YAZ